اجاره جرثقیل 3 تن

بسیار پیش‌آمده که برای حمل و جابه‌جایی اجسام بزرگ و دارای ده‌ها تن وزن با مشکل مواجه شده و نگران حمل ایمن و بدون مخاطره آن‌ها بوده‌اید. در این زمان اجاره جرثقیل ۳ تن که امکان بارگیری، طی مصافت و تخلیه بار را دارد، بهترین راهکار پیشرو است و با آن می‌توان از دستگاه‌های بزرگ و حجیم صنعتی تا وسایل کوچک خانگی را بدون نگرانی از تخریب، جابه‌جا و به نقطه موردنظر حمل نمود.

سطح کفی بزرگ و با ابعاد 40*4.2 متر به این وسیله امکان می‌دهد که تا 3 تن بار را به‌راحتی حمل‌ونقل نماید، ازاین‌رو گاهاً آن را با نام جرثقیل 3 تن خاور نیز می‌خوانند و از مساحت قابل‌توجه آن به‌منظور جابه‌جایی انواع کانکس‌های فروشگاهی، خودروها، چیلر و هواسازها و … بهره می‌برند.

اجاره جرثقیل 3 تن

اجاره جرثقیل 3 تن و نگاهی به این جرثقیل

نحوه اجاره جرثقیل 3 تن

امروزه با گسترش صنایع و شرکت‌های بزرگ حمل و جابه‌جایی دستگاه‌ها و تجهیزات آن‌ها امری ضروری است و در همین راستا اجاره جرثقیل 3 تن که بتوان به مدد آن قطعات بزرگ با اندازه‌هایی چون عرض 2.50 متر و طول 6 متر این مراکز را جابه‌جا نمود، موردتوجه است.

شرکت‌های فعالی که به کرایه جرثقیل ۳ تن می‌پردازند، به‌صورت ماهیانه، سالیانه، روزانه و ساعتی با شرکت‌های خصوصی و دولتی وارد قرارداد شده و خدمات خود را در سایه چنین معاهداتی ارائه می‌دهند. برای اجاره جرثقیل در تهران کافی است فقط شما به وب‌سایت این شرکت‌ها مراجعه نموده و باعرضه نیاز و خواسته‌تان در کوتاه‌ترین زمان ممکن پاسخگویی سریع آن‌ها را مشاهده نمایید.

دقت بالا در ارائه کاری بی‌نقص و قیمت‌های به‌صرفه سبب شده، امروزه خدمات متنوع این مراکز مانند تانک‌ها مناسب فضاهای کم‌ارتفاع، اجاره جرثقیل کارگاهی، جک پالت مخصوص مکان‌های کوچک و راهروها با مساحت محدود، اجاره جرثقیل کفی در تناژ مختلف، اجاره جرثقیل بالابر و … موردتوجه عموم افراد جامعه قرار گیرد.

کرایه جرثقیل 3 تن

نحوه کرایه جرثقیل 3 تن

ویژگی‌های مهم شرکت‌های اینترنتی اجاره جرثقیل 3 تن 

مراکز معتبری که به اجاره جرثقیل سه تن می‌پردازند، ازنظر مکان و زمان ارائه خدمات، محدودیتی ندارند، یعنی شما می‌توانید در تمامی فضاهای باز و سرپوشیده بر روی کمک‌های آن‌ها حساب باز نمایید و با هماهنگی‌های قبلی در هر ساعت از شبانه‌روز جویای امدادرسانی آن‌ها باشید.

از دیگر مزایای این شرکت‌ها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 •   امکان اجاره اینترنتی:

اجاره جرثقیل سه تن به‌صورت اینترنتی و کاهش مشکلات مراجعه حضوری موهبتی عظیم است. تمامی مشتریان می‌توانند فقط با یک تماس به‌تمامی خدمات این مراکز دست یابند و نیازی به‌صرف زمان و طی مصافت ندارند.

 •     قیمت مناسب:

قیمت در مقایسه با سرعت عمل و کیفیت خدمات کاملاً به‌صرفه بوده و تمامی مراجعه‌کنندگان درنهایت، رضایت کامل خود را از مراجعه به چنین مراکزی اعلام می‌نمایند. وجود چندین اکیپ همیشه فعال باعث شده در کوتاه‌ترین زمان جرثقیل‌ها به محل موردنظر اعزام و فعالیت حمل و جابه‌جایی به بهترین شکل به انجام رسد.

اجاره جرثقیل سه تن

ویژگیهای مهم شرکت های اینترنتی در اجاره جرثقیل سه تن

 •     بهره‌گیری از بهترین و به‌روزترین ماشین‌آلات:

امکان اجاره جرثقیل 3 تن و وجود انواعی از بهترین و به‌روزترین ماشین‌آلات و مطابق با استانداردهای جهانی سبب ارتقا کیفیت شرکت‌های خدماتی از این صنف شده است و نتیجه آن سابقه درخشان و تجارب گران‌قدری است که طی سال‌ها در کارنامه درخشان این مجموعه‌ها درنهایت درج می‌شود.

 •    امکان همکاری با واحدهای مختلف:

تمامی ارگان‌ها، شرکت‌ها، شهرداری‌ها، افراد شخصی و … بدون محدودیت می‌توانند، درخواست همکاری با شرکت‌های اجاره جرثقیل را ثبت نموده و از مشتری مداری آن‌ها مستفیض شوند.

·      اجاره جرثقیل سبک‌وسنگین:

در زمانی که شما اقدام به اجاره جرثقیل سبک می کنید، فرقی نمی‌کند هدف شما از کرایه جرثقیل 3 تن رسیدن به نمونه‌های سبک یا سنگین باشد، در هر حالت می‌توانید برای بلند نمودن وسایل سبک‌تر و یا ده‌ها تن بار بر روی این مراکز حساب باز نمایید.

 •   اپراتورهای متخصص:

به‌کارگیری نیروهای آموزش‌دیده، باتجربه و متعهد در عرصه هدایت جرثقیل سبب شده، بارها به‌صورت تضمین‌شده به مقصد برسند و به دلیل عدم تخصص کافی اپراتور حوادث مختلف گریبان‌گیر جرثقیل و محموله آن نشود. بدین ترتیب هزینه ناشی از ضرر و زیان‌های برای هر دو طرف قرارداد کاهش‌یافته و بار در امنیت کامل به مقصد می‌رسد.

اجاره جرثقیل 3تن

جرثقیل 3تن و خدمات این نوع از جرثقیل

اجاره انواع جرثقیل سه تن مورداستفاده در صنایع مختلف:

برای آنکه بتوانید به اجاره جرثقیل ۳ تن متناسب با نیاز خود بپردازید باید یک شناخت نسبی در مورد اجاره انواع جرثقیل و نوع کاربری آن‌ها داشته باشید. بدین ترتیب بهتر می‌توانید از میان مدل‌های موجود آنکه با نیاز شما سازگارتر است را انتخاب نموده و کرایه کنید. بسیاری از مراکز باسابقه طولانی درزمینۀ عرضه و اجاره جرثقیل 3 تن و با بهره‌گیری از کادری حرفه‌ای و تیمی متخصص در این عرصه توانسته‌اند، خدمات شایانی را به مشتریان خود ارائه نمایند که دریافت مشاوره از کارشناسان آن‌ها نیز می‌تواند، شمارا در انتخاب بهینه نوع جرثقیل یاری رساند.

به‌راستی بسیاری از پروژه‌های فنی، پیچیده و دشوار است و نیاز به جرثقیل‌های سبک‌وسنگین حرفه‌ای دارد تا بتوانند به مدد کابل‌ها و قطب‌های خود اجسام سنگین صنایع ساخت‌وساز، تولید تجهیزات سنگین و … را جابه‌جا نمایند، در این میان انتخاب نوع مناسب جرثقیل حائز اهمیت است. اکنون به معرفی چند مدل رایج‌تر از این ابزارها می‌پردازیم.

 •     جرثقیل تاور کرین:

کرایه جرثقیل 3 تن از نوع تاور کرین به علت استفاده فراوانی که از این نوع در ساخت بناها می‌شود، هر روز نسبت به گذشته در حال افزایش است. افراد با پروژه‌های مختلف امروزه از فواید و مزایای تاور کرین بهره می‌برند. درواقع تاور کرین نوعی جرثقیل برجی است که توانایی انتقال اجسام سنگین را تا ارتفاع معین و در جهات مختلف دارد، ازاین‌رو برای جابه‌جایی اجسام در ساختمان‌های چندطبقه گزینه ایدئالی است. تاور کرین را بیشتر می‌توان در ساختمان‌های بلندمرتبه و آسمان‌خراش‌ها یافت. شعاع فراوان برای جابه‌جایی اجسام، مانور بالا و راحتی بالابردن تجهیزات و مصالح ساختمانی از مزایای بارز استفاده از این جرثقیل است.

چرخش بالا و شعاع زیاد، امکان افزایش ارتفاع، صرفه‌جویی در هزینه و زمان و ضریب ایمنی قابل‌قبول، سبب شده متخصصان پروژه‌های ساختمانی در زمان نیاز به جرثقیل 3تن اجاره‌ای حتماً در اولین گام به سراغ تاور کرین بروند.

 •     جرثقیل تلسکوپی:

جرثقیل تلسکوپی از تعدادی لوله یا همان تلسکوپ تشکیل‌شده که همگی در یک بوم واحد جای می‌گیرند و به مدد سیستم هیدرولیک به‌صورت خشاب باز یا بسته می‌شوند. هر یک از این لوله‌ها دارای یک جک مجزا بوده که به آن‌ها کمک می‌کند از لوله دیگری بیرون بیایند و درنهایت متراژ بوم را تشکیل دهند. در زمان نیاز به جرثقیل 3تن کرایه‌ای برای انجام امور ساختمانی کوتاه‌مدت حتماً به توانایی‌های این جرثقیل اعتماد نموده و از نیروی هیدرولیک آنکه سهولت افزایش و کاهش بوم را مهیا می‌سازد، نهایت بهره را می‌برند.

اجاره جرثقیل3تن

جرثقیل3تن تلسکوپی

 •       جرثقیل برجی:

یکی از خارق‌العاده‌ترین تولیدات صنعت جرثقیل‌ها را می‌توان جرثقیل برجی با طراحی مدرن و وسعت شگفت انگیزش دانست که توانایی افزودن به این وسعت را به‌صورت روزانه دارد. این جرثقیل 3تن با کمترین هزینه، اغلب بهترین ترکیب ارتفاع و ظرفیت بالابر را ارائه می‌دهد. البته جرثقیل برجی قادر است، حجم‌های بالاتر از ۳ تن و ارتفاعی تا حدود ۱۰۰۰ متر را پوشش دهد. همچنین اگر به زمین متصل شود، بر کارایی آن افزوده می‌گردد، در غیر این صورت نیز حتماً در زمان استفاده به‌منظور پیشگیری از جابه‌جایی، آن را به ساختمان متصل می‌سازند و با این ترفند نگرانی حرکت ناخواسته آن را برطرف می‌سازند.

 •     جرثقیل کامیونی:

درزمانی که نیاز به یک جرثقیل با تحرک بالا است، حتماً به گزینش جرثقیل کامیونی اقدام می‌کنند. این جرثقیل‌ها به‌صورت کامیونی طراحی‌شده و سرعت عمل بالا و مانور خوب در آن‌ها باوجود قدرت کم، سبب شده در بسیاری مکان‌های بزرگ و کوچک، مسقف یا بدون سقف، بدون محدودیت، عملکرد و قابلیت‌های ارزنده‌ای را از خود بروز دهند.

جرثقیل‌های 3 تن این مدل به مصاف کارهای سبک‌تر و نمونه‌های ۵۰ تن در کارهای سنگین‌تر به مدد پایه‌های تعادلی‌شان حضوری پررنگ دارند. به‌راستی ویژگی تحرک‌پذیری برای این نوع جرثقیل‌ها بسیار ارزنده بوده و خروجی‌های افقی آن‌ها به‌منظور جابه‌جایی جرثقیل در جهت‌های عمودی و افقی باعث گسترش آن می‌شوند.

 •     جرثقیل بوم بلند:

برای انجام عملیات خارج جاده‌ای و سایت‌های ساختمانی به اجاره جرثقیل ۳ تن بوم بلند که دارای ماشین‌های تک موتور با امکان حرکت جرثقیل با همان موتور است، پرداخته و از بالابرهایی که به‌صورت عمودی و افقی گسترش می‌یابند، به‌منظور رفع و فتق امور جاده‌ای در فضاهای دارای ناهمواری، خاک و زمین سنگی، استفاده می‌کنند. تحرک و توانایی بالا و مانور در عرصه و زمین‌های دارای پستی‌وبلندی و ناصافی سبب شده آن را نمونه‌ای قدرتمند با ویژگی‌های برجسته برشمارند.

اجاره انواع جرثقیل 3 تن

نمونه ای از جرثقیل های بوم بلند

 •     جرثقیل لودر:

برای بارگیری تجهیزات داخل تریلرها به اجاره جرثقیل 3تن از نوع لودر پرداخته و از سطح شیب‌دار تاشو و بازوی شبیه‌ساز هیدرولیکی آن برای بارگیری‌ای بی‌نقص و بی‌خطر بهره می‌برند. اگرچه این جرثقیل می‌تواند، در صورت عدم استفاده به‌صورت چشم‌گیری جمع شده و ظرفیت خود را کاهش دهد، اما اکنون حتی مدل‌های ۲۰۰ تنی آن نیز در بازار وجود دارد.

 •     جرثقیل سقفی:

جرثقیل‌های 3 تن سقفی به‌صورت معلق امکان بارگیری اجسام با وزن سنگین رادارند. ازاین‌رو هم در کارخانه‌ها به مصرف می‌رسند و هم در تجهیزات و ادواتی که در فضای بازتولید می‌شوند مانند کشتی‌های تجاری، بازارهای آهن و … کاربرد دارند. طول دو ریل این جرثقیل به طور گسترده از هم جداشده ازاین‌رو توان بلند نمودن بارهایی تا ۶ تن را نیز دارد. این جرثقیل‌ها در دو نوع تک پل و دو پل وجود دارد که نوع تک پل به علت هزینه تولید، فضای اشغال و فشار واردهٔ کمتر در صنایع، بیشتر مورداستفاده است.

ولی نوع دو پل آن با عرصه عمودی گسترده‌تر در مکان‌هایی که وسیع بوده و محدودیتی ازنظر فضا وجود ندارد، مورد بهره‌برداری قرار گرفت اجاره جرثقیل 3 تن و امکان تعویض خطوط برق‌رسانی، تأسیسات گرمایشی، تعمیر قطعات ترولی و … را فراهم می‌سازد.

سوالات متداول:

 1. آیا تردد جرثقیل 3 تن برای کار در شهر تهران در طول روز امکان پذیر می باشد؟ جواب : به دلیل کوچک بودن این نوع از جرثقیل و داشتن ظرفیت زیر شش تن تردد این جرثقیل در محدوده شهر تهران و حتی طرح ترافیک آزاد میباشد.
 2. خدمات جرثقیل 3 تن در تهران چیست؟ جواب” انواع تخلیه و بارگیری تا وزن 2500 کیلوگرم، جابجایی انواع کانکس در ابعاد مختلف در سطح شهر تهران، امکان استفاده از سبد جرثقیل 3 تن تا ارتفاع 12 متر، نصب انواع پایه چراغهای فلزی در بلوار ومیادین شهری، حمل انواع دستگاههای صنعتی، جابجایی انواع خودرو در سطح شهر و غیره که با تماس با ترابری آنلاین از آن مطلع خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.