اجاره بالابر تلسکوپی

اگر به اجاره بالابر تلسکوپی نیاز دارید، باید بدانید این نوع بالابرها دقیقاً متناسب با محیط کاری گزینش می‌شوند. ازاین‌رو در صورت وجود موانع، فضای کم و محدودیت‌های فراوان در محیط اجرای پروژه، انتخابتان باید به حتم بادقت فراوان همراه باشد.

اجاره بالابر تلسکوپی از کجا و چگونه آغاز می شود

در حالت کلی تمامی بالابرهای این دسته در ارتفاع و ایستایی دارای کیفیت بالایی هستند و ازاین‌حیث نسبت به نمونه‌های مشابه خود برتری دارند. این ثبات و مقاومت عالی را می‌توان به مکانیزم تلسکوپی آن مربوط دانست. در این نوع بالابرها بوم‌ها به‌صورت پشتیبان در یکدیگر جای گرفته و با تقویت عملکرد هم می‌توانند، پایداری بی‌نظیری را حتی در ارتفاعات بالا برای بالابر پدیدآورند.

 

اجاره بالابر تلسکوپی

اجاره بالابر تلسکوپی و مزایای این نوع از بالابر

شرکت‌های فعال در زمینة اجاره بالابر در تهران می‌توانند، انواع نمونه‌های این ابزار را در اختیارتان قرار دهند. پایداری لیفت تلسکوپی این بالابرها فراوان بوده و امکان انتقال اپراتور به ارتفاع و ثابت نگه‌داشتن آن در این‌چنین شرایطی را مهیا می‌سازند.

تعریف مختصر و مفید از بالابر:

بالابرها ماشین‌هایی هستند که به مدد مکانیزم‌های خاصی قادرند به انجام امور خدماتی تا ارتفاع مشخصی بپردازند. ولی ساختار و نحوه عملکرد کاملاً متفاوتی نسبت به جرثقیل‌ها دارند و از قوانین آنها برای جابه‌جایی بار و نفر پیروی نمی‌کنند. شما می‌توانید به اجاره بالابر از میان انواع مختلف آنکه شامل آکاردئونی، تلسکوپی و … است، اقدام نمایید و به مدد آن‌ها به انجام پروژه‌های حفاظتی، نصب سیستم‌های اطفاء حریق، تعویض و اجرای روشنایی و نورپردازی معابر و … بپردازید.

انواع بالابر اجاره ای کدام‌اند؟

بالابرها ازنظر ارتفاع، ظرفیت و کاربرد به دسته‌های مختلفی تقسیم‌بندی می‌شوند تا بتوانند تمامی نیازهای این حوزه را پاسخگویی نمایند. در حال حاضر اجاره انواع بالابر به علت اینکه انجام امور ساده مانند شست‌وشوی نمای ساختمان‌ها تا حضور در پای دکل‌های فشارقوی برق و تعمیر و تعویض قطعات تخریبی آن را مهیا می‌سازند، موردتوجه تمامی صنعتگران است. در ادامه با برخی از انواع بالابر و خدمات مختلف آن‌ها بیشتر آشنا می‌شویم.

 •         بالابر آکاردئونی:

بالابرهای آکاردئونی قادر هستند، ارتفاع ۳ تا ۳۰ متر و بارهایی با حجم ۲۳۰ تا ۲۰۰۰ کیلوگرم را پشتیبانی نمایند. همچنین فعالیت در فضاهای باریک، ایمنی بالا، سطح وسیع سکو و … از مزایای بارز این نوع بالابرها است. ازاین‌رو می‌توان آن را در عرصه‌های مختلفی مانند ساخت‌وساز، تعمیرات، رنگ‌آمیزی و … پرقدرت یافت.

 

 

 •       بالابر مفصلی:

ظرفیت این بالابرها از ۲۰۰ کیلوگرم و ارتفاع ۱۰ متر به بالا متغیر است و خود شامل انواع مختلفی چون دیزلی، برقی، هیبریدی و خودرویی می‌باشند که همگی توسط حرکت بازوهای خود به انجام امور مختلف در مکان‌هایی که به تعمیر، نگهداری و تعویض نیاز است، می‌پردازند.

کرایه بالابر تلسکوپی

بالابر نیسانی یکی از انواع بالابر مفصلی

·         بالابر تلسکوپی:

کرایه بالابر تلسکوپی به علت قدرت مانور بالا و وجود یک بازوی متحرک نهایی به‌منظور دسترسی هرچه بیشتر به سطوح افقی موردتوجه صاحبان پروژه‌ها است. این بالابر به مدد حرکت تلسکوپی بازوهایش می‌تواند بارهایی از ۲۰۰ تا ۱۰۰۰ کیلوگرم را منتقل نماید. اکنون می‌توانید این بالابر خاص را در دو مدل خود محرک و خودرویی بیابید و بسته به شرایط سایت محل کارتان یک نمونه از آن را انتخاب نمایید.

·         بالابر خودرویی:

با نصب تمامی مدل‌های بالابر بر روی خودروهای سبک‌وسنگین به نسبت ارتفاع بالابر، انواع بالابر خودرویی پدید می‌آید. ازاین‌رو می‌توان پاسخگویی ارتفاع‌هایی از ۱۰ تا ۱۰۰ متر و ظرفیت ۲۰۰ کیلوگرم به بالا را از این بالابرها انتظار داشت. طی مسافت‌های طولانی، حضور در امور شهری و برون‌شهری، حضور در فضاهای سخت‌تر مانند امور برق، مخابرات و آتش‌نشانی از مزایای برجسته این نوع بالابرها می‌باشد.

·         بالابرهای یدکی:

بالابرهای یدک‌کش به علت چرخ‌های خودرویی، جک‌های جانبی، امکان طی مسافت‌های طولانی، قابلیت حفظ تعادل و تثبیت در بدترین شرایط و … توانسته به یکی از حرفه‌ای‌ترین بالابرها در عرصه‌هایی که پروژه‌ها در سطوح ناهموار، خاکی، شنی و … احداث می‌شوند، به‌حساب آید. حجم کم و وزن سبک چنین توانایی‌های منحصربه‌فردی را به این بالابرها بخشیده و سبب بروز قابلیت‌های چندگانه آن شده است.

·         بالابرهای ستونی:

اجاره بالابر از نوع ستونی نیز به دلیل مشخصه‌هایی چون وزن کم، حجم محدود و توانایی فعالیت در سطوحی با مقاومت پایین موردتوجه است. کرایه این نوع بالابر به دلیل هزینه بسیار پایین در سطوح هموار با ارتفاع کمتر ۷ تا ۱۴ متر قابل‌قبول است. البته نمی‌توان از ظرفیت کمتر، تکان‌ها و نوسانات بالا و عمر مفید کوتاه آن صرف‌نظر نمود.

بالابر تلسکوپی چیست؟

بالابر تلسکوپی نوعی بالابر است که از تلسکوپ یا بازوهای متحرکی تشکیل‌شده که در یکدیگر قرار دارند. در زمان نیاز به سطوح بالا این تلسکوپ‌ها بازشده و علاوه بر ایجاد امکان مانور در ارتفاع برای مصرف‌کننده، بازوها وظیفه حمایت از یکدیگر را نیز بر عهده‌دارند. این نوع کاربری سرعت عمل بالاتر و استفاده آسان‌تر را فراهم نموده است. ازاین‌رو است که ثبات و پایداری این نوع بالابر مثال‌زدنی است.

اجاره بالابر ماشینی

بالابر کامیونی از نوع تلسکوپی، مفصلی

بالابر تلسکوپی چگونه کار می‌کند؟

اجاره بالابر تلسکوپی به دلیل اینکه نحوه کارایی چندان پیچیده‌ای را ارائه نمی‌دهد، پرطرف‌دار است. این بالابر به کمک جک‌های هیدرولیکی خود به باز یا بسته نمودن تلسکوپ‌ها پرداخته و بسته به نوع الکتروموتور و سیم‌پیچ به‌کاررفته در آن از برق سه‌فاز تا تک‌فاز را به خدمت می‌گیرد. ازاین‌رو مدل‌های پیشرفته این نوع بالابرها امکان حرکت در زوایای مختلف و عملکرد بهینه به‌صورت افقی، عمودی و مایل را بدون محدودیت ارائه می‌دهند.

در چه مواردی از بالابر تلسکوپی استفاده می‌شود؟

اگرچه قیمت اجاره بالابر تلسکوپی یکی از معیارهای گزینش در زمان انتخاب است، اما به‌واقع نمی‌توان بدون درنظرگرفتن ظرفیت، استحکام، ارتفاع و … بالابر به کرایه یک مورد خاص پرداخت. سعی نمایید در زمان انتخاب از مشاوره‌های کارشناسان این حوزه در جهت انتخاب نمونه‌ای کارآمد استفاده نمایید. صرف‌نظر از نوع و توان بالابر استفاده‌های متفاوتی از این ابزارها به عمل می‌آید که در ادامه به‌صورت فهرست‌وار به ذکر آن‌ها می‌پردازیم.

 •      استفاده در کارگاه‌های کشتی‌سازی
 •    نصب تابلوهای تبلیغاتی
 •      پروژه‌های ساختمانی و سازه‌های مرتفع
 •       تصویربرداری مراسم‌ها و مناسبت‌ها
 •          سایت‌های تعمیراتی
 •         پروژه‌های تخلیه کانتینرها و تریلرها
 •       سوله‌های صنعتی
 •    شاخه‌زنی و هرس درختان
 •        نصب سیستم‌های حفاظتی
 •      تعمیرات دوره‌ای هواپیماها
 •      بازرسی پل‌ها
اجاره انواع بالابر تلسکوپی

اجاره انواع بالابر های تلسکوپی در پروزه های مختلف

 

قیمت اجاره بالابر تلسکوپی بر اساس چه معیاری تعیین می‌شود؟

قیمت اجاره بالابر تلسکوپی متغیر است و در گام نخست مکانیزم آن و هزینه ساخت مطرح می‌شود که به طور مستقیم، قیمت را تحت‌الشعاع خود قرار می‌دهند. به‌هرحال نوع ساخت می‌تواند هزینه خرید آن را ارتقا دهد و به همان نسبت بر کرایه این کالا نیز تأثیر بگذارد.

البته معیارهای دیگری مانند ابعاد، نوع موتور، برند تولیدکننده، کیفیت قطعات و … نیز می‌توانند، قیمت را به سمت‌وسویی خاصت هدایت نمایند. به‌هرحال از این موضوع نیز نمی‌توان صرف‌نظر کرد که تعرفه‌های برخی مراکز فعال در زمینة کرایه بالابر تلسکوپی کمی منصفانه‌تر و به‌مراتب نازل‌تر است.

ترابری آنلاین و اجاره انواع بالابر تلسکوپی:

اجاره انواع بالابر از ترابری آنلاین یعنی رسیدن به تنوعی حیرت‌آور از طرح، مدل، ابعاد، ظرفیت و … بالابرهای تلسکوپی که آن را کمتر در شرکت دیگری خواهید یافت. نیروهای متخصص این مجموعه می‌توانند شمارا در جهت راه‌اندازی و نصب نیز یاری رسانند و خدمات خود را در این زمینه تمام‌وکمال نمایند.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.