با افزایش قیمت‌ها و ایجاد محدودیت به‌منظور خرید یک نمونه باب میل، اجاره جرثقیل موردتوجه متخصصین، مهندسین، متصدیان و … است. در حال حاضر اشخاصی که برای انجام امور خود به‌صورت مداوم یا دوره‌ای به این ابزارها نیازمند هستند، به علت پروسه کم‌هزینه‌تر کرایه، این رویکرد را بر خرید ترجیح می‌دهند. البته نمی‌توان انکار کرد باروی کار آمدن شرکت‌های اجاره جرثقیل در تهران و شهرستان‌ها که انواع جرثقیل را در مدل‌های ثابت، متحرک، سبک‌وسنگین در اختیار متقاضیان قرار می‌دهند، برطرف نمودن نیاز توسط آن‌ها کاری معقولانه‌تر و دارای صرفه اقتصادی می‌باشد.

اجاره جرثقیل سبک

اجاره جرثقیل سبک مورد نظر متخصصین

حتی باوجود سرمایه مالی فراوان شما قادر نیستید، تمامی مدل‌های جرثقیل را برای انجام امور خود خریداری نمایید، ازاین‌رو اجاره می‌تواند راه‌حل مشکل‌گشایی تلقی شود. اجاره جرثقیل سبک از ۳ تن آغاز می‌شود و تا ظرفیت‌های بالاتر را نیز پوشش می‌دهد. به‌گونه‌ای که حتی اگر تمایل به اجاره جرثقیل سنگین یا فوق سنگین دارید نیز می‌توانید، بر حمایت‌های این شرکت‌ها حساب باز نمایید.

چگونه با اجاره جرثقیل سبک بیشتر آشنا شویم:

کمتر اموری را می‌توان در کارگاه‌ها و پروژه‌های عمرانی بدون حضور جرثقیل‌ها به انجام رساند، ازاین‌رو شمارش کاربردهای این ابزارها سرسام‌آور است. امروزه به‌واقع در هرکجا که فعالیتی سبک یا سنگین در شرف انجام باشد، ابتدا متصدیان امور به فکر کرایه جرثقیل سبک یا نمونه‌هایی با ظرفیت‌های بالاتر متناسب با حجم کاری‌شان هستند. جرثقیل‌های سبک اگرچه شاید ازنظر نام شمارا به‌اشتباه بی اندازند، اما به‌راستی ازنظر کارایی حیرت همگان را برمی‌انگیزند. ازاین‌رو پیمانکاران بیشتر ترجیح می‌دهند به سمت نمونه‌ای مقرون‌به‌صرفه‌تر از میان آن‌ها بگردند.

اگر برای سرعت بخشیدن به کارهای خود نیازمند اجاره انواع جرثقیل سبک هستید، باید بدانید شرکت‌های عرضه‌کننده این خدمات با در اختیار قراردادن نیروی متخصص شمارا در نصب اصولی جرثقیل نیز یاری می‌رسانند. حتی آن‌ها افراد ماهر را به‌منظور راه‌اندازی این ابزارها در اختیارتان قرار می‌دهند.

ازاین‌رو با متمایل شدن به سمت کرایه جرثقیل با مزایای زیاد دیگری نیز روبرو می‌شوید که شاید در نگاه اول چندان به چشم نیایند. بهره‌برداری ایمن از جرثقیل سبک نیازمند تخصص بالا است و از عهده افراد تازه‌کار برنمی‌آید که در صورت بی‌توجهی به این نکته مهم حتماً در دام ضررهای غیرقابل‌جبران گرفتار خواهید شد.

پس از متخصصان این مراکز بخواهید تا پایان کار همراهتان بمانند و تجربه پرگهرشان را در اختیارتان قرار دهند. البته اجاره جرثقیل سبک از جهت دیگر نیز معقولانه‌تر است، زیرا از نیاز مبرم این جرثقیل‌ها به تعمیر و سرویس دوره‌ای نمی‌توان صرف‌نظر کرد که اگر اجاره را بر خرید ترجیح دهید، از چنین مسئولیتی فارغ می‌شوید. در غیر این صورت باید هزینه آن و اتلاف زمان بابت انجام چنین فعالیتی را در حین انجام پروژه‌های خود مدنظر داشته باشید.

کرایه جرثقیل سبک

متصدیان امور به دنبال کرایه جرثقیل سبک

 

کرایه جرثقیل سبک در تهران، انتخاب یک راهبُرد مناسب:

اگر تمایل به اجاره جرثقیل در تهران چه نمونه‌های سبک و چه سنگین دارید بهتر است، قبل از هر اقدامی از شرکت‌های عرضه‌کننده چنین خدماتی راهنمایی بخواهید، زیرا آن‌ها به علت آشنایی با انواع مدل‌ها بهتر می‌توانند به شما مشاوره بدهند.

جرثقیل‌ها باآنکه عملکردهایی فوق‌العاده از خود نشان می‌دهند، اما ساختار پیچیده‌ای ندارند و بیشتر از همان ترکیب ساده سیم در کنار یک قرقره بهره برده و اجسام سنگین را در جهت عمودی جابه‌جا می‌کنند. انتقال قطعات مختلف دستگاه‌ها به‌منظور مونتاژ، حمل کالاهای سنگین در کارخانه‌ها، ساخت‌وساز و … فعالیت‌هایی هستند که به دلیل توانایی موجود در جرثقیل‌ها از آن‌ها انتظار می‌رود.

تهران مرکز بسیاری از شرکت‌های ارائه‌دهنده خدمات جرثقیل چه خریدوفروش و چه کرایه است، ازاین‌رو یافتن شرکتی باقیمت‌های پایین‌تر کار دشواری نیست. ولی به‌تبع قیمت اجاره جرثقیل‌های سبک در تمامی این مراکز بسیار کمتر از اجاره جرثقیل سنگین بوده، زیرا به‌هرحال یکی از معیارهای قیمت‌گذاری ظرفیت این ابزارها است.

امروزه جرثقیل‌ها در تنوعی حیرت‌آور از نمونه‌های سبک آغازشده و تا مدل‌های عظیم‌الجثه که برای احداث سازه‌های غول‌پیکر کاربرد دارند، ادامه می‌یابد. حتی نمونه‌های شناور آنکه در عرصه صنایع نفت و گاز کاربرد دارند، نیز بر روی کار آمده تا ثابت نمایند، محدودیتی برای حضور جرثقیل‌ها در هیچ صحنه‌ای نیست.

کرایه جرثقیل سبک در تهران

قیمت کرایه جرثقیل های سبک

نقل‌قول برتر درباره اجاره انواع جرثقیل سبک:

اجاره جرثقیل سبک امروزه پرقدرت، از سوی افراد حقیقی و حقوقی دنبال می‌شود و بسیاری به‌راستی به حجم کم، سرعت عمل بالا و ابعاد کوچک‌تر آن‌ها نیازمند هستند. جرثقیل‌های سبک در مدل‌های مختلفی عرضه و کرایه داده می‌شوند که شامل اجاره جرثقیل کفی، سقفی، سبد دار و … می‌شود که در ادامه به شرح هریک می‌پردازیم.

  •        جرثقیل‌های سقفی سبک:

شاید اولین گزینه‌ای که در میان انواع جرثقیل سبک بیشتر از نمونه‌های دیگر خودنمایی کند جرثقیل‌های سقفی سبک باشد. این جرثقیل‌ها رسالت جابه‌جایی بارها را در سوله‌ها، کارخانه‌ها و مکان‌هایی دارد که شرایط محدود محیطی اجازه استفاده از نمونه‌های سنگین و با ظرفیت‌های بالا را به کارکنان آن بخش نمی‌دهد، مورداستفاده قرار می‌گیرند. سقف کوتاه، مساحت کم، وجود موانع و … بر سر راه استفاده از این نوع را مناسب نموده است.

  •        جرثقیل‌های سبد دار سبک روشی برای بردن نفر به ارتفاع:

کرایه جرثقیل سبک از نوع سبد دار یا کابین دار به علت اینکه کار در ارتفاع را به‌خوبی پوشش می‌دهد، موردتوجه است. این نوع جرثقیل به کارگران اجازه می‌دهد در حد ظرفیت جرثقیل با خود بار و تجهیزات ضروری را همراه داشته باشند، ازاین‌رو برای بسیاری از مصارف مورد بهره‌برداری هستند. این جرثقیل‌ها را می‌توان به‌راحتی بر روی خودروهای مختلف نصب نمود.

اگرچه این مدل در انتقال بار بازدهی قابل قبولی ندارد، اما همیشه دغدغه شما انتقال اجرام سنگین نیست و گاهاً نیاز دارید تا گروهی از متخصصان را به ارتفاعات بالا برای رفع مشکلات مختلف اعزام نمایید. برطرف نمودن معایب تجهیزات و ماشین‌آلات صنعتی، رفع اتصالات برق‌کشی کارخانه‌ها، بررسی دکل‌ها و … حکم می‌کند که در چنین زمانی یک جرثقیل سبد دار باکیفیت و مقاوم را کرایه نمایید و به کارهای خود سهولت بخشید.

وزن کم و ظرفیت محدود این جرثقیل سبک به کارفرمایان اجازه می‌دهد، به‌راحتی آن را به قسمت‌های مختلف پروژه حمل نمایند و از کارایی آن در نواحی متفاوت بهره‌مند شوند. از دیگر کارایی‌های جرثقیل سبک اتاق‌دار به تعمیر تیرهای برق، پاک‌سازی نمای ساختمان، نصب بنر، تعمیر تونل‌ها و … می‌توان اشاره نمود.

  •       جرثقیل‌های کفی یک ابزار و ۳ کاربری:

اجاره جرثقیل کفی از نوع سبک اغلب از ۳ تن تا ۱۵ تن صورت می‌گیرد. اگرچه بوم این جرثقیل‌ها به علت سبک بودن کوچک‌تر بوده، اما ازنظر هزینه بسیار به‌صرفه هستند. البته اگر تمایل داشته باشید، می‌توانید با اجاره جرثقیل سنگین از نوع کفی بارهای چند ده تنی خود را نیز به‌سهولت جابه‌جا کنید.

آنچه در این نوع جرثقیل‌ها محبوب است، دردست‌داشتن دو ماشین باوجود کرایه یک ابزار است، زیرا این جرثقیل‌ها علاوه بر اینکه بار را از جا بلند می‌کنند، امکان جابه‌جایی آن را نیز به شما می‌دهند. ازاین‌جهت در عرصه‌هایی که نیاز به جابه‌جایی و حمل بارها تا مصافتی مشخص است بر کارایی این مدل‌ها حساب باز می‌کنند. جالب‌توجه است که جرثقیل کفی قادر است، کارایی خود را تغییر داده و به نوع سبد دار تغییر هویت دهد. انعطاف بالای این نوع جرثقیل‌ها به‌راستی سبب محبوبیت روزافزونشان است.

اجاره جرثقیل کفی سبک

نمونه ای از جرثقیل کفی سبک

 

  •        جرثقیل‌های بوم بلند یکی دیگر از انواع جرثقیل‌های سبک:

نمونه‌ای دیگر از جرثقیل‌های سبک را می‌توان جرثقیل‌های بوم بلند به شمار آورد که به‌خوبی جوابگوی ارتفاعات هستند و تلسکوپ‌های آن‌ها برای مانور در ارتفاعات ساخته‌شده‌اند. پروژه‌های رفیع، نصب چیلر، اسکلت‌سازی، نصب تاور و … به‌خوبی از عهده این نوع برمی‌آید. می‌توانید بر ظرفیت ۷ تا ۳۰۰ تنی این ابزارها در نوع سبک حساب نمایید و اگر به ظرفیت‌های بیشتر آن نیاز دارید، به سراغ کرایه مدل‌های سنگین بروید.

اجاره انواع جرثقیل سبک در مدل‌ها و طرح‌های یادشده به علت هزینه نهایی کمتر که به دست‌اندرکاران پروژه‌ها تحمیل می‌سازد و همچنین ابعاد کمتر و اشغال فضایی محدودتر موردتوجه است. شما بسته به پروژه خود می‌توانید، یکی از مدل‌ها را انتخاب و از قابلیت‌های آن‌ها بهره‌مند شوید. امروزه میل به کرایه جرثقیل‌های سبک هم‌راستا با نمونه‌های سنگین به‌پیش می‌رود و تفاوتی ازاین‌حیث بین آن‌ها وجود ندارد.

  •        قیمت کرایه جرثقیل سبک و شرایط تعیین آن:

قیمت اجاره جرثقیل‌های سبک بسته به مدت‌زمانی که شما به این ابزارها نیاز دارید از ساعتی تا به‌صورت سالیانه محاسبه می‌شوند. ولی در این میان دو نکته مهم وجود دارد که به‌واقع قیمت را تحت‌الشعاع خود قرار داده و در صورت نبودشان حتی پایین‌ترین قیمت‌ها نیز نمی‌تواند درنهایت رضایت شمارا کسب نمایند. درصد ایمنی و وجود پایورانی متخصص و باتجربه به‌منظور نصب و راه‌اندازی از مواردی هستند که یک استفاده بی‌دغدغه را از جرثقیل‌ها امکان‌پذیر می‌سازد.

  •        درصد ایمنی بالا:

شرکت‌های معتبر فقط، می‌توانند به نقل‌وانتقال بار شما با درصد ایمنی بالا بپردازند و در حین فرایند جابه‌جایی ایمنی بارها را تضمین نمایند. برخی مراکز کرایه جرثقیل سبک به سرویس دوره‌ای خود را موظف نموده‌اند به همین دلیل است که اغلب بارها بدون مشکل جابه‌جاشده و جرثقیل‌ها بهترین کارایی را در حین عملیات از خود نشان می‌دهند. البته تعهد پرداخت خسارت نیز که توسط برخی مراکز ارائه می‌شود خود مهر تأییدی بر کارکرد صادقانه آن‌ها است.

کرایه انواع جرثقیل در ترابری آنلاین

اجاره انواع جرثقیل سبک در ترابری آنلاین

 

  •        آیا کادر متخصص و باتجربه یک ضرورت است؟

اپراتورهای آموزش‌دیده می‌توانند خدمات یک شرکت را ارتقا دهند و با تخصص و تجربه خود هزینه‌های ناشی از حوادث را کاهش دهند. این در حالی است که افراد ناکارآمد بارها را به صورتی اصولی به سرمنزل نرسانده و در بسیاری موارد حتی باعث تخریب دستگاه جرثقیل نیز می‌شوند. پس اگر جرثقیل سبک نیاز دارید در کنار آن اپراتورهای کارورزیده را نیز طلب نمایید تا به‌ناچار هزینه‌های هنگفت مالی و زمانی را بابت کوتاهی افرادی ناکارآمد پرداخت نکنید.

اجاره جرثقیل سبک از ترابری آنلاین:

شما می‌توانید انواع جرثقیل، بالابر و … را از مجموعه ترابری آنلاین درخواست نمایید و بدون فوت وقت آن‌ها را باقیمتی استثنایی و بسیار نازل کرایه کرده و پروژه‌های خود را راه‌اندازی نمایید. اجاره جرثقیل سبک به‌مانند نمونه‌های سنگین و فوق سنگین در حیطه توانایی خود کارهای عظیمی را صورت می‌دهد، به‌شرط آنکه این ابزار را از شرکت‌های معتبر تهیه نمایید. بدین ترتیب می‌توانید بر کیفیت قطعات و دوام و استحکام بالای آن حساب بازنموده، بدون مشکل و صدمه مالی و جانی فرایند جابه‌جایی و نقل و انتقالات خود را به سرانجام مطلوب برسانید.