جرثقیل‌های سنگین گاهاً از ۳۰ تن آغازشده و تا بالای ۱۶۰ تن نیز ظرفیت آن‌ها ادامه می‌یابند، به همین منظور شما برای اجاره جرثقیل از ناوگان حمل‌ونقل به جهت اندازه و وزن جرثقیل مشکلی ندارید. جابه‌جایی کالاها در تمامی نقاط تهران در وزن‌های مختلف را می‌توان به مراکز فعالی سپرد که در این زمینه بهترین خدمات را با نازل‌ترین قیمت به انجام می‌رسانند. امروزه اجاره جرثقیل سنگین در تهران باوجود پروژه‌های عظیم عمرانی و حجم کاری بالا یک نیاز مبرم است.

اجاره جرثقیل سنگین

اطلاعاتی در مورد اجاره جرثقیل سنگین در تهران

ولی به‌راستی یافتن شرکت‌هایی که امکان سپردن چنین مسئولیتی را به آن‌ها داشته باشیم، دارای حساسیت‌های ویژه است. فقط برخی از آن‌ها قادر هستند، رضایت مشتریانشان را کسب نموده و در ایمنی بالا و با کمک تجهیزات باکیفیت و نیرویی کارآزموده بارها و وسایل را حمل نمایند. البته از این موارد مهم‌تر تسریع در ارائه خدمات است که تا انجام امور مختلف در کوتاه‌ترین زمان ممکن امکان‌پذیر شود. ازاین‌رو بسیاری قبل از گزینش شرکت مجری دقت مضاعفی نموده تا تجهیزاتشان تضمین‌شده جابه‌جا شوند.

اجاره جرثقیل سنگین در تهران کاری است که نیاز به تخصص دارد

جرثقیل‌های سنگین به‌واقع به نمونه‌هایی اطلاق می‌شود که امکان انتقال اجسام سنگین را تا ساختمان‌های ۱۰ طبقه به بالا دارند یا توانایی جابه‌جایی اجرامی با حجم‌های زیاد و از ۱۰ تن بیشتر را برعهده گرفته و به‌خوبی به انجام می‌رسانند. ازاین‌رو می‌توان جرثقیل‌های ۲۵ تن، ۷۰ تن، ۹۰ تن و … را در این دسته قرارداد، اما آنچه در مورد این ابزارها بسیار مهم و حیاتی است، وجود ضریب ایمنی بالا در آن‌ها می‌باشد، زیرا در غیر این صورت ممکن است جان کارگران و کارکنان حاضر را به مخاطره بی اندازد.

در تهران واحدهای فنی و متخصص فراوانی هستند که به اجاره جرثقیل سنگین پرداخته و باسابقه طولانی که در این زمینه دارند، نیاز بازار و مخاطبانشان را می‌شناسند. ازاین‌رو فقط لازم است مشخصات بار خود و مکان جابه‌جایی را به آن‌ها اطلاع دهید، بدین ترتیب آن‌ها می‌توانند در زمان کرایه جرثقیل سنگین، پیشنهادهای مفیدتری به شما داده و گزینشتان را به سمت موارد بهینه‌تر مدیریت نمایند. از مهم‌ترین ویژگی این شرکت‌ها مجهز بودن به کادری مجرب و متخصص و نیروهایی کارآزموده می‌باشد که سبب ارتقا سطح کیفی خدمات آن‌ها شده است.

البته مدیریتی توانا و خلاق که بتواند در صورت عدم آگاهی مشتریان آن‌ها را راهنمایی نموده و به‌محض بروز مشکل راهکارهای سودمندی را ارائه دهد، از دیگر مزایای مراکز معتبر فعال در حوزه پرمشغله اجاره جرثقیل است. همچنین امکان اجاره انواع جرثقیل سنگین بدون محدودیت و تجهیز بودن به‌تمامی مدل‌های آن در صورت نیاز به انتقال بار با ارتفاعی بیشتر نیز از مزیت‌های مهم دیگری است که نمی‌توان آن را نادیده گرفت.

کرایه جرثقیل سنگین

کرایه جرثقیل سنگین

آیا اجاره انواع جرثقیل سنگین برای شما ارزش دارد؟

قیمت اجاره جرثقیل سنگین به عوامل متعددی بستگی دارد، اگرچه برخی شرکت‌ها کوشیده‌اند با کاهش قیمت‌ها بر تعداد مشتریانشان بی افزایند، اما به‌هرحال نوع جرثقیل می‌تواند، هزینه کرایه آن را تغییر دهد. جرثقیل‌هایی که توانایی جابه‌جایی اجسام فوق سنگین و فراتر از نیروی جرثقیل‌های معمولی رادارند و در ساخت ابر پروژه‌هایی مانند پل‌سازی، سدسازی، برج‌سازی و … کاربرد دارند به‌هرحال رنج قیمتی بالاتری را به خود اختصاص می‌دهند. اگر در زمان اجاره جرثقیل کفی یا هر مدل دیگری دقت نموده و متناسب با نوع پروژه و نیازهای موجود در بستر آن، انتخابی صحیح داشته باشید، مسلماً تسریع در فرایند ساخت و سهولت فعالیت عمرانی‌تان را تجربه می‌کنید.

به همین منظور در این بخش به معرفی انواع جرثقیل‌های سنگین پرداخته‌ایم تا اگر قصد تهیه یک مورد از آن‌ها را داشتید با دیدی روشن‌تر به سراغشان بروید.

·      جرثقیل سنگین چرخ زنجیری و چرخ پلاستیکی:

مهم‌ترین مشخصه این نوع جرثقیل‌ها سرعت حرکت پایین آن‌ها است، اما به‌واقع قابلیت جابه‌جایی حجم وسیعی بار از ۲۰ تن تا ۴۰۰۰ تن رادارند. استفاده از بوم تلسکوپی یا بوم خرپایی بر کارایی این ابزارها افزوده است و در عرصه‌های ساخت‌وساز و عمرانی می‌توان، بر قدرت بالای این جرثقیل‌ها حساب بازنمود.

·      جرثقیل سنگین کامیونی:

درزمانی که برای اجاره جرثقیل سنگین به گزینه‌ای با سرعت بیشتر از نمونه‌های زنجیری نیاز دارید، حتماً جرثقیل‌های کامیونی انتخاب شایسته‌تری هستند، زیرا با سرعت قابل قبولی به جابه‌جایی اجرام سنگین می‌پردازند. البته امکان تردد راحت و بی‌دغدغه آن‌ها در جاده‌ها نیز مزیتی فراموش‌نشدنی است. برای باربری اجسام سنگین و تا ۸۰۰ تن حتماً بر روی توانایی بوم تلسکوپی و خرپایی آن‌ها می‌شود، حساب ویژه بازنمود.

کرایه انواع جرثقیل سنگین

جرثقیل سنگین کامیونی

·      جرثقیل سنگین دروازه‌ای:

جرثقیل سنگین دروازه‌ای برای مصارفی به کار می‌رود که دستگاه‌های مورد حمل دارای وزن بسیار سنگینی بوده یا انتقال حجم گسترده آن‌ها از عهده جرثقیل‌های دیگر برنمی‌آید. در حال حاضر از این مدل در دو نوع تک پل و دو پل برای حضور در صحنه‌های متفاوت با کاربری‌هایی که نیازمند به قدرت‌هایی متمایزی است، بهره می‌برند.

·      جرثقیل سنگین بالابری:

اگر در پی اجاره جرثقیل در تهران از میان نمونه‌های بالابری هستید، اما نگران توان، نیروی و میزان مقاومت این مدل‌ها می‌باشید، باید بگوییم جرثقیل‌های بالابری به‌راحتی پاسخگوی ظرفیت‌های ۶۰۰ تا ۲۰۰۰ تن هستند. این نمونه‌ها از وزنه‌های تعادلی به‌منظور کاهش فشار بر روی بوم بهره می‌برند و برای انتقال بهتر اجرام سنگین از یک‌پایه عمودی و یک خرپا کمک می‌گیرند. ازاین‌رو با تحلیل فشار بوم، توسط وزنه‌های زنجیری‌شان، توانایی بیشتری برای حمل اجسام دارند.

·      جرثقیل سنگین برجی:

جرثقیل‌های سنگین برجی به‌راستی فناوری جرثقیل‌ها را کامل نموده‌اند و با قامت برافراشته و استوار خود در هر عرصه صنعتی و ساخت‌وسازی باقدرت ظاهر می‌شوند. سرویس‌دهی برای ارتفاعات عظیم مانند سدها به‌راحتی از عهده این نمونه‌ها برمی‌آید، حتی آن‌ها را در کنار مجتمع‌های چند صد واحدی مرتفع نیمساز نیز می‌توان یافت. ازاین‌رو پروژه‌های وسیع ۳۶۰ درجه یا راه‌سازی‌های بزرگ و هر پروژه عمرانی دیگری از عهده این جرثقیل‌ها برمی‌آید.

·      جرثقیل سنگین شناور:

اگر به دنبال اجاره جرثقیل سبک یا سنگین و حتی از نوع شناور با توانی برابر ۹۰۰۰ تن هستید، مطمئناً می‌توانید آن را از شرکت‌های معتبر حاضر در این حوزه درخواست نمایید. این مراکز با پوشش انواع جرثقیل سنگین و سبک افراد را در حمل بار، جابه‌جایی ماشین‌آلات صنعتی و … یاری می‌رسانند.

جرثقیل‌های سنگین شناور بیشتر بر لب دریا و به‌منظور بارگیری یا خارج‌سازی بار کشتی‌ها کاربرد دارند. اگر شما ترانزیت دریایی دارید، مطمئناً به این جرثقیل‌ها نیاز پیدا می‌کنید. البته این مدل‌ها در ساخت‌وسازهای دریایی، احداث سکوها، ساخت ابر کشتی‌های غول‌آسا، خارج نمودن کشتی‌های غرق‌شده و … نیز بی‌شک توانمند هستند.

·      جرثقیل سنگین هوایی:

در بسیاری مواقع و در شرایط بحرانی که سیل، زلزله و … حادث گشته و تمامی مسیرهای زمینی مسدود شده و نیاز به امداد هوایی وجود دارد، جرثقیل‌های سنگین هوایی به کار می‌آیند. این جرثقیل‌ها به‌مانند بالگرد طراحی‌شده و ظرفیت بالایی را برای جابه‌جایی اجسام مختلف دارند. شکل ظاهری متمایز به این نمونه‌ها توانایی کاربرد‌هایی متفاوت را بخشیده است و آن‌ها را بر فراز آسمان دارای قدرتی مضاعف به‌منظور امداد و نجات ساخته است.

·      جرثقیل سنگین ثابت:

در زمان اجاره انواع جرثقیل امکان انتخاب نمونه‌های سنگین ثابت نیز برایتان وجود دارد که به علت نصب بر روی زمین در زمان بالابردن مصالح و تجهیزات، نگرانی واژگونی آن‌ها را نخواهید داشت، ازاین‌رو برای بسیاری مطلوب هستند. شما می‌توانید این جرثقیل‌ها در قالب جرثقیل دروازه‌ای، برجی و … سفارش دهید.

اجاره انواع جرثقیل سنگین

جرثقیل سنگین دروازه ای

قیمت کرایه جرثقیل سنگین و مواردی که در آن تأثیرگذار هستند:

چه بسیاری از افراد باهدف کاهش هزینه‌ها به سمت گزینش نمونه‌هایی با عدم توانایی و کارایی در پروژه‌شان روی آورده و درنهایت با افزایش زمان ساخت، بودجه و سرمایه خود را ازدست‌داده‌اند. ازاین‌رو باید اطمینان حاصل کرد که جرثقیل انتخابی، بهترین برای ساخت‌وساز موردنظر است. بعد از آن می‌توان به دنبال جستجو قیمت‌ها رفت، برای آنکه بتوان برآورد دقیقی از قیمت اجاره جرثقیل سنگین در دست داشت، باید نکات بسیاری را مورد بررسی قرارداد.

  •      وزن مواد نیازمند به حمل:

در گام اول بهتر است به سراغ اندازه و وزن بار خود بروید، مسلماً بارها سنگین‌تر نیاز به جرثقیل‌هایی با ظرفیت بیشتر دارند که این امر بر هزینه‌های جاری شما بی‌تأثیر نیست.

  •      شرایط زمینی:

در اجاره انواع جرثقیل سنگین خصوصاً نمونه‌های ثابت که باید بر روی زمین محکم شوند، میزان درجه سفتی و استحکام زمین محل نصب از اهمیت زیادی برخوردار است. در بسیاری موارد پیش‌آمده که به علت عدم استحکام کافی و نبود زمین‌های بتنی، آب‌بندی‌شده و … کارفرمایان ناچار به تهیه تجهیزات جانبی به‌منظور ایجاد شرایط ایمن جهت باربری شده‌اند و هزینه‌هایشان ارتقا یافته است.

  •    شکل و ترکیب بار:

شکل و ترکیب بار، گاهی اتصالات خاصی یا صفحات و پایه‌های مضاعفی به جهت ممانعت از ایجاد صدمه به جرثقیل و بار می‌طلبد که این امر هزینه شمارا افزایش می‌دهد. ولی مانع پرداخت خسارات توسط شما به دلیل تخریب اموالتان شده و صدمات جانی را نیز برطرف می‌سازد و بدین طریق هزینه‌های آتی شمارا می‌کاهد.

  •     محدودیت موجود محیط:

در برخی مواقع موانع موجود بر سر راه، کارفرمایان را ناچاراً به سمت کرایه جرثقیل سنگین با مدلی خاص سوق می‌دهد، برای مثال وجود تیرهای برق، ساختمان‌های مجاور، نوع جاده‌های نزدیک سایت و … برنامه‌ریزی را برای انتخاب یک جرثقیل برهم زده و نیاز به بازنگری به‌منظور تطبیق و هماهنگی بیشتر با محدودیت‌ها می‌باشد.

  •    شرایط نامطلوب جوی:

اگر در منطقه‌ای زندگی می‌کنید که وزش بادهای شدید احتمال تخریب سازه جرثقیل را بالا می‌برد مسلماً به‌کاربردن قطعات کمکی و اقدامات ایمنی ازیک‌طرف بر روی قیمت اجاره جرثقیل سنگین تأثیر می‌گذارد و از سوی دیگر به‌خاطر افزایش زمان ساخت، طول اتمام پروژه و به‌تبع آن مدت اجاره را می‌افزاید و قیمت را دارای نوسان می‌سازد.

  •    موقعیت‌یابی صحیح:

گاهی یک موقعیت‌یابی نادرست، شمارا به اجاره چندین جرثقیل نیازمند می‌سازد و در بعضی زمان‌ها نیز حتی عملیات ساخت‌وساز را با مشکلات جدید و هزینه‌های غیرمترقبه مواجه می‌نماید.

اجاره جرثقیل سنگین درترابری آنلاین

اجاره جرثقیل سنگین در ترابری آنلاین

 

اجاره جرثقیل سنگین در مجموعه ترابری آنلاین:

اجاره جرثقیل سنگین در تهران از مجموعه ترابری آنلاین به علت تجربه‌ای که این سازمان طی سال‌ها فعالیت کسب نموده می‌تواند، امنیت و دقت عمل برای شما به ارمغان آورد. این مجموعه بر اساس محاسبات دقیق و مهندسی‌شده یک جرثقیل مناسب با پروژه‌هایتان را به‌صورت منحصربه‌فرد در طی مشاوره‌ها به شما پیشنهاد می‌دهد. امید است تا با دقت نظر کارشناسان این مجموعه تمامی پروژه‌های عمرانی و ساختمانی‌تان به بهترین وجه ممکن به نتیجه برسد.