اجاره بالابر آکاردئونی

بالابرهای آکاردئونی نوعی از ابزارهای قدرتی هستند که به علت حذف کابل و زنجیر از ساختارشان توانسته‌اند، امنیت بیشتر، امکان تکان و لرزش کمتر و درنهایت استحکامی فزون‌تر را فراهم نمایند. ازاین‌رو در فعالیت‌های صنعتی و عمرانی اجاره بالابر آکاردئونی به خاطر سکوی کار بزرگی که ارائه می‌دهد، موردتوجه است.

اجاره بالابر آکاردئونی در چه زمانی به ما کمک می کند؟

فعالیت در طبقات و ارتفاعات بالا و حمل بار به مکان‌های صعب عبور از کارهایی است که به‌راحتی از عهده این‌چنین بالابرهایی برمی‌آید. وجود قطعات استاندارد، سازه فولادی، ارتفاع جمع شده کم و … سبب گشته این نوع بالابر بتواند به‌سرعت محبوبیت بالایی کسب نماید و در فعالیت‌هایی که به مانور در ارتفاع نیاز است مورد بهره‌برداری قرار گیرد.

ازاین‌رو اجاره بالابر در تهران و شهرستان‌ها به‌مراتب سیر صعودی یافته و امور مختلف صنعتی، کارگاهی و … با حضور آن سهل‌تر شده است.

اجاره بالابر آکاردئونی

آشنایی با اجاره بالابر آکاردئونی

 

تعریف مختصر و مفید از بالابر آکاردئونی:

در تعریف بالابر آکاردئونی می‌توان گفت، سازه‌ای با بازوهایی از پروفیل آهنی که این بازوها به مدد جک‌های هیدرولیکی، بازو بسته می‌شوند. پمپ هیدرولیکی و موتور، جک‌های هیدرولیکی را برای ارائه عملکردشان یاری می‌رسانند و به بالابر مزایای ویژه‌ای را می‌بخشند. اگرچه ساختار کلی بالابر توانسته آن را برای عرصه‌های سخت مناسب سازد، اما وجود قطعاتی چون چرخ‌های کارگاهی در مدل‌های مختلف عبور از ارتفاع و عرض‌های کم را برای این دستگاه مهیا ساخته‌اند.

همچنین قابلیت نصب کابین کشویی به‌منظور دسترسی بهتر به اطراف به‌راستی کارایی این ابزارها را ارتقا داده و در محیط‌هایی با عرض کم، ‌حرکت راحت و توان بالا را به آن‌ها بخشیده است.

امروزه کرایه بالابر آکاردئونی برای انجام امور کارگاهی و صنعتی به دلیل استحکام بالا و ظرفیت بیشتر به‌منظور حمل کالاها و افراد به ارتفاع، نسبت به دیگر بالابرها موردتوجه است.

انواع بالابر آکاردئونی کدم‌اند؟

مناسب بودن قیمت اجاره بالابر آکاردئونی سبب شده هرکجا نیاز به بالا بردن تجهیزات و جابه‌جایی ابزارآلات به ارتفاع باشد، متصدیان امور به سراغ این دستگاه‌های قدرتمند بروند. ولی اینکه بتوان انواع بالابر را با آسانسور و لیفتراک اشتباه نگرفت و متناسب با نوع کار و محل قرارگیری، بالابر مناسب را انتخاب نمود، نیازمند شناخت کافی در مورد مدل‌های مختلف آن است. به‌طورکلی می‌توان گفت بالابر آکاردئونی در سه نوع متحرک، ثابت و خود کششی تولید و روانه بازار شده اند که در ادامه به توضیح هر یک می‌پردازیم تا زمان اجاره انواع بالابر از حیث شناخت و دسته‌بندی حاکم بر آن‌ها مشکلی نداشته باشید.

کرایه بالابر آکاردئونی

نکاتی در مورد کرایه بالابر آکاردئونی

 

  •       بالابر آکاردئونی ثابت:

بالابرهای آکاردئونی ثابت قدرت و ظرفیت بالا را در خود جای‌داده‌اند، ازاین‌رو برای بروز چنین توانایی ناچار هستند از برق 3 فاز کمک بگیرند. بدین ترتیب نمی‌توان عرصه فعالیتی را ذکر نمود که این نوع خاص از بالابر، توانایی حضور در آن را نداشته باشد. تقاضای گسترده ای برای اجاره بالابر از نوع آکاردئونی ثابت برای انبارها، فرودگاه‌ها، پارکینگ‌های خودرو و هر مکانی که نیاز به حمل بارهایی فوق سنگین و خارج از توان بالابرهای دیگر، وجود دارد.

  •         بالابر آکاردئونی متحرک:

مهم‌ترین مزیت بالابرهای متحرک امکان حرکت دادن آن‌ها بر روی سطوح مختلف مانند آسفالت، سنگ، خاک و … است. همچنین امنیت فوق‌العاده و دوام و ماندگاری‌شان و عدم واژگونی در زمان حمل بار از دیگر دلایل محبوبیت این ابزارها می‌باشد. البته می‌توان پایین بودن قیمت کرایه این دستگاه‌ها را نیز جزء ویژگی‌های شاخص آن ها برشمرد که سبب توجه عموم به اجاره بالابر آکاردئونی از نوع متحرک شده است. وجود رنگ کوره صنعتی به جهت ارتقا ماندگاری دستگاه در شرایط محیطی نامطلوب و همچنین تعمیرات آسان و کم‌هزینه آن از مواردی هستند که بر کاهش قیمت اجاره این دستگاه‌ها تأثیرگذار هستند.

شرکت‌های اجاره بالابر در تهران می‌توانند، انواع مدل‌های این نوع بالابر را در ظرفیت‌ها، ابعاد و ارتفاع متفاوت برای مصارف مختلف خدماتی و صنعتی در اختیارتان قرار دهند. فولاد به‌کاررفته در ساختار، ظرفیت بیشتر و دوام بالاتر و عدم لغزش را به این بالابرها داده و آن ها را مناسب عرصه‌های مختلف ساخته است.

اجاره انواع بالابر آکاردئونی

انواع بالابر آکاردئونی و موارد استفاده از آن

 

  •      بالابر آکاردئونی خود کششی:

شما می‌توانید در زمان کرایه بالابر آکاردئونی به نمونه‌های خود کششی نیز اعتماد نمایید و از سهولت استفاده و شارژر هوشمند و همچنین امکان بهره‌وری از دو سیستم برق و باتری آن ها نهایت کارایی را دریافت نمایید. عملکرد عالی درشیب‌های مختلف، حضور بدون محدودیت در محیط‌های داخلی و خارجی، عدم آب‌گرفتگی در کف سکو، مجهز به سیستم ذخیره انرژی و … سبب شده، اجاره این دستگاه کاملاً مقرون‌به‌صرفه باشد و در تمامی فعالیت‌های عمرانی حضوری باشکوه را از خود به نمایش بگذارد.

انجام فعالیت‌های راندن، چرخش، بالا بردن و… بدون محدودیت و امکان شارژ باتری در زمان روشن بودن دستگاه، جادهی حجم بالایی از کالاها و …، قیمت اجاره بالابر آکاردئونی از نوع خود کششی را به‌واقع در پروژه‌های عظیم با مدت‌زمان بالا، در هر رنجی مناسب قرار داده است.

بالابر آکاردئونی چگونه کار می‌کند؟ و چند نوع است؟

بالابرها بر اساس منبع تغذیه به چهار دسته متفاوت تقسیم می‌شوند. هیدرولیکی که از یک سیال هیدرولیک مانند روغن استفاده می‌کند، پنوماتیکی که از فشار هوا برای بالا و پایین بردن سکوی خود بهره می‌برد، دیزلی که وابسته به سوخت دیزل بوده و درنهایت برقی که نیروی الکتریکی را به خدمت گرفته‌ است. شما بسته به اینکه چه مقدار انرژی و سرعت نیاز دارید، می‌توانید به اجاره بالابر از میان آن‌ها مبادرت ورزید. بالابرهای آکاردئونی هیدرولیکی به علت استفاده آسان و عدم نیاز به آموزش خاص بهترین گزینه برای زمانی هستند که به کرایه بالابر آکاردئونی برای پروژه‌های ساده می‌اندیشید.

ولی نمونه‌های پنوماتیکی مناسب افرادی می باشند که قیمت اجاره بالابر آکاردئونی برایشان مهم بوده و به نمونه‌هایی با هزینه کمتر نیازمند هستند. بالابرهای دیزلی نیز با سکوهای بزرگ‌تر پروژه‌های بزرگ‌تر را به‌خوبی پاسخگویی می‌کنند و درنهایت نمونه‌های برقی باوجود نیروی کم برای فضاهای محدود و تنگ بی‌شک انتخاب مناسب تری می باشند.

صرف‌نظر از منبع تغذیه‌ای که برای بالابرهای آکاردئونی ذکر می‌شود، تمامی آن‌ها از یک روش خاص برای حرکت استفاده می‌کنند. منبع تغذیه پس از روشن شدن سیلندر را با مایع هیدرولیک که می‌تواند روغن، هوا، سوخت دیزل و … باشد، حرکت داده و این عمل باعث رانده شدن سیلندر از جای خود و بلند شدن سکو می‌شود.

بالابر آکاردئونی

طرز کار بالابر آکاردئونی

در چه مواردی از اجاره بالابر آکاردئونی استفاده می‌شود؟

از بالابرها برای مصارف متفاوتی استفاده می‌شود. اگرچه اجاره بالابر آکاردئونی بیشتر منوط به تعمیرات ساختمان‌ها و جابه‌جایی کالاها و ذخیره‌سازی اصولی آن‌ها در انبارها است، اما کارایی‌های دیگری نیز می‌توان از آن‌ها انتظار داشت.

فروشگاه‌ها، مغازه‌ها، رستوران‌ها، بالابر مخصوص معلولین و بالابرهای خانگی همگی طیف گسترده استفاده از این ابزار را می‌رسانند. بسیاری از افراد امروزه به تهیه بالابرهای چندمنظوره برای مصارف خانگی پرداخته‌اند و برای حمل معلولین و افراد سالمند به طبقات فوقانی از آن بهره می‌برند. این بالابرها می‌توانند شامل بالابر پله و بالابر ویلچر شده و با هزینه بسیار اندک به اجرا درمی‌آیند.

قیمت کرایه بالابر آکاردئونی بر اساس چه معیاری تعیین می‌شود؟

برای آنکه بتوان برآورد دقیقی از قیمت اجاره بالابر آکاردئونی در دست داشت، باید معیارهایی چون کیفیت ساخت، نوع بالابر، ضریب ایمنی آن را مدنظر آورد. همچنین وجود قطعات استاندارد، شرکت ارائه‌دهنده خدمات و مجهز بودن بالابر به برگه ضمانت همگی می‌توانند، قیمت را دارای نوسان سازند. البته عوامل دیگری چون ارتفاع، ظرفیت و … نیز سبب قیمت‌گذاری‌های متفاوتی در این ابزار می‌شود.

گرفتن اطلاعات در مورد بالابر آکاردئونی از مجموعه ترابری آنلاین:

مجموعه ترابری آنلاین می‌تواند بالابرهایی مطابق با استاندارد و کاملاً بی‌نقص را در اختیارتان قرار دهد. شما می‌توانید از متخصصان این مجموعه در جهت کسب اطلاعات یاری بگیرید و حتی درخواست مشاوره خود در جهت معرفی بهتر، نحوه عملکرد، توانایی، انواع مختلف این ابزار و … را در سایت این مرکز ثبت نمایید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.