در گذشته‌ها تنها وسیله‌ای که برای کار در ارتفاع از آن استفاده می‌شد، نردبان بود. اما اکنون وسیله‌ای به نام بالابر تولید شده است که شما می‌توانید به‌راحتی از آن استفاده کنید. توجه کنید که برای داشتن یک بالابر خوب نیازی به خرید بالابر نیست. اگر شما ساکن تهران و اطراف آن باشید، اجاره بالابر در تهران بهترین گزینه برای شما است.

اشتباهی که درباره بالابرها وجود دارد این است که افراد فکر می‌کنند تنها برای پروژه‌های عمرانی و ساختمانی باید از بالابرها استفاده کنند. این در صورتی است که بالابرها در تمامی قسمت‌های زندگی ما تأثیر گذاشته‌اند. مثلاً ساده‌ترین استفاده که از بالابرها می‌کنند در جابه‌جایی بیماران در بیمارستان‌ها است. در ادامه به طور مفصل‌تر در باره کاربرد بالابرها صحبت خواهیم کرد.

اجاره بالابر در تهران

نمونه ای از بالابر آکاردئونی

برای بسیاری از کارها اقدام به خرید بالابر وجود ندارد و شما با اجاره بالابرمی‌توانید کار خود را به‌راحتی انجام دهید. اجاره بالابر در تهران کاری است که افراد برای انجام پروژه‌ها و انجام کارهای خدماتی به آن اقدام می‌کنند.

شما به‌خوبی اطلاع دارید و می‌دانید که بالابرها انواع مختلفی دارند. همان‌طور که قبل از اجاره جرثقیل در تهران، باید نوع کاری که با جرثقیل می‌خواستید انجام دهید را مشخص می‌کردید. در این جا نیز همین‌طور است و باید ابتدا برای خودتان مشخص کنید که چه نوع بالابری را نیاز دارید و سپس اقدام به کرایه بالابر کنید.

اگر هم نمی‌دانید چه نوع بالابری مناسب کار شما است، اصلاً جای هیچ‌گونه نگرانی نیست و کافی است با شماره‌تلفن شرکت ترابری آنلاین به شماره 09126356800 تماس حاصل کنید و توضیحاتی مختصر در مورد نیازتان به بالابر را به شرکت ما ارائه دهید تا پس از بررسی کارشناسان این مجموعه اجاره بالابر با قیمت رقابتی و مناسب برای اجرای پروژه‌تان را به شما معرفی کنند.

بنابراین بهتر است ابتدا به معرفی انواع بالابرها بپردازیم تا شما بتوانید برای اجاره بالابر در تهران خودتان تصمیم بگیرید.

انواع اجاره بالابر در تهران:

بالابر تلسکوپی:

یکی از محبوب‌ترین انواع بالابر، بالابرهای تلسکوپی هستند. این نوع بالابرها به دلیل سرعت بالای انجام کار بسیار محبوب هستند. بازوهای این بالابرها همانند تلسکوپ از درون هم بیرون می‌آیند؛ به همین دلیل به آن ها بالابرهای تلسکوپی می‌گویند.

اجاره بالابر تلسکوپی برای مواقعی که کار در ارتفاع زیاد (14 تا 40 متر) دارید، بسیار مناسب است. با کرایه بالابر تلسکوپی شما می‌توانید در ارتفاع زیاد بار و افراد را جابه‌جا کنید بدون آنکه نگران چیزی باشید. ظرفیت وزنی این بالابرها از 200 کیلوگرم تا 450 کیلوگرم است و در شرایط خاصی تا 1000 کیلو نیز می‌تواند جابه‌جا کند.

بالابر نفربر:

بالابر نفربر همان‌طور که از اسم آن مشخص است، مخصوص جابه‌جایی افراد است. از این نوع بالابر در انواع مختلفی ساخته می‌شود. یکی از مهم‌ترین ویژگی‌هایی که این نفربرها باید داشته باشند، امنیت بالا است.

این نوع بالابرها انواع مختلفی دارد، برای مثال می‌توان به بالابر نفربر آپارتمانی، بالابر نفربر ساختمانی و بالابر نفربر دستی و … اشاره کرد. برای بسیاری از نفربرها بحث کرایه نفربر بالابر خیلی مطرح نیست، چرا که نیاز به خرید و نصب یک نفربر است. برای مثال شما نمی‌توانید مرتباً برای جابه‌جایی مریض و سالمند خود در ویلچر اقدام به کرایه بالابر نفربر کنید.

اما برای بسیاری از کاربردهای صنعتی نیاز به اجاره بالابر نفربر کم‌هزینه است. عمدتاً برای جاهایی که در آن فضا محدود است و نیاز است که به‌صورت عمودی در آن شخص بالا رود، از بالابر نفربر استفاده می‌شود.

کرایه بالابر در تهران، مخصوصاً از نوع اجاره بالابر نفربر بسیار متداول است. از بالابر نفربر در صنایع مختلفی مانند کارخانه‌ها، سوله‌ها و صنایع هواپیمایی استفاده می‌شود. همچنین از این نوع نفربرها در پروژه‌های شخصی و کوچک مانند ساختمان‌سازی نیز استفاده می‌شود.

اجاره بالابر نفربر برای ارتفاعات بالای ۳ متر بسیار مناسب است و پیشنهاد می‌شود. کرایه بالابر نفربر می‌تواند یک گزینه بسیار مطمئن و ایدئال برای شما باشد تا هم هزینه زیادی بابت تجهیزات ندهید و هم امنیت شما در ارتفاع حفظ شود.

کرایه بالابر در تهران

یکی از انواع بالابر های نفر بر

بالابر هیدرولیکی:

می‌توان گفت شما با کرایه بالابر هیدرولیکی دیگر نیاز به هیچ نوع بالابری برای کارهای خود نخواهید داشت. شاید برای شما سؤال شده باشد چه‌طور آن‌قدر با اطمینان صحبت می‌کنم؟ پاسخ آن مشخص است؛ آن‌قدر بالابرهای هیدرولیکی انواع مختلف و کاربردهای مختلفی دارد که می‌توان به‌راحتی از آن در هر زمینه و کاربردی استفاده کرد. اما بااین‌حال بازهم لازم است برای انتخاب و کرایه بالابر هیدرولیکی با یک متخصص این امر مشورت کرد.

از انواع مختلف بالابر هیدرولیکی می‌توان به بالابر هیدرولیکی صنعتی، بالابر مغازه، بالابر فروشگاه، بالابر خانگی و بالابر هیدرولیکی انبار اشاره کرد. درصورتی‌که نیاز به اجاره بالابر در تهران دارید؛ اجاره بالابر هیدرولیکی یکی از پر مزیت ترین کارهایی است که می‌توانید انجام دهید.

مزیت‌های بالابر هیدرولیکی چیست؟

بالابر هیدرولیکی دارای مزیت‌های مختلفی است که این نوع بالابر را یکی از بهترین بالابرهای دنیا کرده است. به همین دلیل نیز کرایه بالابر هیدرولیکی یکی از بهترین‌ها است.

·        عدم نیاز به موتور

·        استهلاک کم

·        مناسب برای فضاهای کوچک

·        درصد خرابی پایین قطعات

بنابراین یکی از بهترین بالابرهایی که مناسب اجاره کردن در تهران می‌باشد، این نوع بالابر است.

بالابر سبد دار (کابین دار) و یا همان جرثقیل سبد دار:

این نوع از بالابرها برای کاربردهای مختلفی مورداستفاده قرار می‌گیرند. برای مثال در زدن بنر، دوربین، تابلو، کابل‌کشی، نمای ساختمان‌ها و … از این نوع بالابر استفاده می‌شود. اجاره بالابر سبد دار برای کار در ارتفاع بسیار مناسب می‌باشد. مهم‌ترین ویژگی این نوع بالابرها دارابودن یک سبد بر روی آن است که حفاظ و امنیت قابل قبولی برای کار در ارتفاع را برای شما به ارمغان می‌آورد.

از دیگر کاربردهای بالابر سبد دار می‌توان به خدمات شهری، کابل‌کشی، نصب چراغانی‌ها در سطح خیابان، فضاهای سبز و شهرداری اشاره کرد. برای مواقعی که هیچ وسیله‌ای برای انجام بعضی از کارها در ارتفاع در دسترس نیست، اجاره بالابر سبد دار در تهران می‌تواند گزینه بسیار خوبی باشد.

بالابر سبد دار نیز مانند انواع بالابرها در ابعاد و اندازه‌های مختلف وجود دارد که مناسب کارهای خاص از آن ها استفاده می‌شود. هم چنین بالابر سبد دار فقط مناسب شخص نیست و می‌توان با آن اجسام مختلفی را همراه فرد به ارتفاع برد تا او کار خود را در ارتفاع انجام دهد.

اجاره بالابر سبد دار

نمونه ای از بالابر (سبد دار)

بالابر ساختمانی:

شاید در بین مردم بالابر ساختمانی را به اسم جرثقیل ساختمانی بشناسند؛ بین این دو تفاوتی وجود ندارد. امروزه با افزایش زندگی آپارتمان‌نشینی و زندگی در برج‌ها و آپارتمان‌های بلند، اسباب‌کشی از ارتفاعات بلند به‌جای دیگر قطعاً یکی از معضلات و استرس‌هایی است که هم برای صاحب‌خانه و هم برای مستأجر وجود دارد.

امروزه با پیشرفت فنّاوری و وسایل زندگی مردم برای جابه‌جایی و اسباب‌کشی به اجاره بالابر ساختمانی روی می‌آورند. با استفاده از بالابر ساختمانی شما می‌توانید وسایلی که داخل آسانسور جا نمی‌شوند و از راه‌پله‌ها هم با مشکلات فراوانی می‌توان عبور داد، را به‌راحتی از طبقات به پایین بیاورید بدون آنکه نگران آسیب‌دیدن وسایل و خانه خود باشید.

اگر هم هرگونه نگرانی درباره اسباب‌کشی خود دارید می‌توانید جابه‌جایی وسایل خود را به ترابری آنلاین بسپارید و کرایه بالابر اسباب‌کشی را برای خود انتخاب کنید. برای این کار کافی است فقط باما تماس بگیرید.

ترابری آنلاین یکی از بهترین مجموعه هادر حوزه اجاره بالابر در تهران است که با قیمت رقابتی اقدام به کرایه بالابر در تهران می‌کند.

از کجا باید دانست که چه بالابری مناسب کار من است؟

اولین چیزی که برای اجاره بالابر با قیمت مناسب باید به آن توجه کنید؛ این است که بدانید چه نوع بالابری مناسب کار شماست. مهم‌ترین چیزی که در انتخاب نوع بالابر مهم است، وزن و ابعاد چیزی است که می‌خواهید با بالابر اقدام به جابه‌جایی و بالابردن آن کنید. همان‌طور که قبلاً گفته شد انواع بالابرها برای کارهای خاص تولید شده‌اند.

شما باید متناسب با کار و نیاز خود اقدام به اجاره بالابر در تهران کنید. اگر هم دقیقاً نمی‌دانید چه نوع بالابری برای کار شما مناسب است، برای کرایه بالابر کم‌هزینه می‌توانید با پشتیبانی‌های شرکت ترابری آنلاین تماس بگیرید تا بهترین راهنمایی و مشاوره را برای کرایه بالابر به شما بدهند.

ترابری آنلاین در ۲۴ ساعت شبانه‌روز حتی در روزهای تعطیل در شهر تهران و حومه آن آماده خدمت‌رسانی به شما هم استانی‌های عزیز می‌باشد.

اجاره انواع بالابر در تهران

یکی از انواع بالابر ساختمانی

قیمت کرایه بالابر در تهران آیا یک قیمت ثابت است؟

یکی از مهم‌ترین فاکتورها و عامل‌هایی که هر شخصی در انتخاب بالابر اجاره‌ای مورد بررسی قرار می‌دهد، قیمت بالابر است. بالابرها انواع مختلفی دارند که برای کاربردهای خاصی مورداستفاده قرار می‌گیرند و قیمت‌های متفاوتی برای اجاره بالابرها وجود دارد. مجموعه ترابری آنلاین یکی از اهدافش ارائه خدمات کرایه بالابر با قیمتی رقابتی است که هرکسی بتواند بدون نگرانی درباره هزینه آن اقدام به کرایه بالابر در تهران کند؛ بنابراین برای دانستن کرایه و اجاره انواع بالابرها مانند اجاره بالابر جرثقیل، کرایه بالابر سبد دار، کرایه بالابر ساختمانی و … با بهترین قیمت با ما در تماس باشید.