جرثقیل خاور همان جرثقیل‌های سیاری هستند که بر پشت خاور و یا کامیونت قرار می‌گیرند و می‌توانند مسافت‌های طولانی را در بیرون شهر و داخل طی کنند. برای اینکه بدانید انواع جرثقیل‌های خاور و اجاره جرثقیل خاور چیست و چگونه انجام می‌گیرد تا آخر این مقاله با ترابری آنلاین همراه باشید.

امروزه این نوع از جرثقیل‌ها طرف‌داران بسیار زیادی دارد، به این دلیل که کاربردهای این جرثقیل‌های سبک بسیار زیاد است. کرایه جرثقیل خاور باتوجه‌به ویژگی‌های زیادی که دارد؛ موردتوجه کارخانه‌ها، صنعتگران، کشاورزان و … است.

برای طی‌کردن مسافت‌های بلند، استفاده از جرثقیل خاور گزینه بسیار مناسبی است. چرا که هم از نظر ابعاد بسیار کوچک و مناسب است. هم از نظر اقتصادی صرفه زیادی دارد. علاوه بر تمام این‌ها پیچیدگی خاصی در استفاده ندارد و اگر بخواهید حتی می‌توانید از آن به‌عنوان خاور کفی استفاده کنید نه جرثقیل.

اجاره جرثقیل خاور

اطلاعاتی در مورد اجاره جرثقیل خاور

انواع جرثقیل خاور کرایه‌ای

جرثقیل‌های خاور انواع مختلفی دارند. این دسته‌بندی بر اساس تناژ و وزن اجرامی است که این نوع از جرثقیل‌ها می‌توانند ازروی زمین بلند کرده و اقدام به حمل آن از نقطه‌ای به نقطه دیگر کنند؛ بنابراین برای کرایه جرثقیل خاور ابتدا باید سایز و وزن وسیله‌ای که می‌خواهید آن را جابه‌جا کنید؛ بدانید و سپس اقدام به اجاره جرثقیل کنید.

این نوع از جرثقیل‌ها تماماً دارای کفی هستند و ساخته شده‌اند تا باری را برای شما از نقطه‌ای به نقطه دیگر ببرند و خیلی نمی‌توان با آن ها اقدام به نصب اجسام مختلف در ارتفاعات کرد. با اجاره جرثقیل کفی دار می‌توان اجسام را از یک نقطه‌به‌نقطه دیگر برد و اگر نیاز به نصب چیزی بود که ارتفاع و شرایط زیادی نیاز نداشت، می‌توان از این جرثقیل کرایه‌ای استفاده کرد.

مورد استفاده اجاره جرثقیل خاور 3 تن 

اجاره جرثقیل ۳ تن خاور برای جابه‌جایی اجزایی که خیلی سنگین نیستند، کاربرد دارد. این نوع جرثقیل نسبت به جرثقیل‌های دیگر از سایز و ابعاد کوچک‌تری برخوردار است و برای انجام کارهایی که باید در سطح شهر انجام شود، بسیار مناسب است.

اگر شما باری تا وزن ۳ تن و ارتفاع ۱۰ متر دارید، کرایه جرثقیل خاور ۳ تن برای شما گزینه مناسبی است. لازم به ذکر است که اگر باری دارید و می‌خواهید آن را بیرون از شهر منتقل کنید، باید به کامیون و یا خاور کفی انتقال داده شود و با جرثقیل نمی‌توان آن را به بیرون شهر منتقل کرد. چرا که این کار هم از نظر ایمنی و هم از نظر قوانین راهنمایی‌ورانندگی مشکل‌ساز خواهد شد.

ترابری آنلاین مجری اجاره جرثقیل در تهران است که با کادری مجرب در سراسر تهران به شما خدمت‌رسانی می‌کند. مجموعه ترابری آنلاین سعی بر آن دارد که با اجاره جرثقیل با قیمت مناسب و رقابتی نهایت رفاه را برای مشتریان گرامی فراهم سازد.

کرایه جرثقیل خاور

کرایه جرثقیل خاور

جرثقیل خاور ۵ تن کفی دار و موارد کاربرد این نوع از جرثقیل

جرثقیل‌های کفی دار ۵ تن یکی از بهترین و کارآمدترین جرثقیل‌ها در حمل‌ونقل شهری به شمار می‌آیند که می‌توانند بارهای مختلف تا ۵ تن را به‌راحتی جابه‌جا کنند. در بعضی مواقع شما نمی‌توانید با کرایه جرثقیل خاور سه تن بعضی بارها را بلند کنید. درصورتی‌که با جرثقیل ۵ تن می‌توانید بارهای گوناگون در ابعاد و سایزهای مختلف را تا وزن ۵ تن به نقاط مختلف جابه‌جا کنید.

از این نظر نیز بسیار مفید است که دارای کفی‌های به نسبت بزرگ‌تری هستند که می‌توان هر نوع وسیله و باری را روی آن ها قرارداد. برای مثال اندازه جرثقیل خاور ۵ تن کفی از 1*1 تا 2.4*6 می‌باشد. این نوع جرثقیل‌ها گزینه مناسبی برای حمل کانکس‌ها در سایزهای مختلف هستند.

با جرثقیل ۵ تن خاور چه چیزهایی را می‌شود جابه‌جا کرد؟

با این نوع جرثقیل‌ها تمام دستگاه‌های صنعتی، غیرصنعتی، کانکس‌ها و … را می‌توان جابه‌جا کرد که در پایین به چند مورد از نمونه کارهای این نوع از جرثقیل اشاره می‌کنیم.

  •        بارگیری و جابه‌جایی انواع خودروها
  •     بارگیری و حمل‌ونقل انواع کانکس‌ها در سایزهای مختلف
  •    جابه‌جایی انواع اجسام سنگین
  •      جابه‌جایی و بلندکردن انواع سردکن‌ها و هواسازها
  •       نصب انواع تابلوها
قیمت اجاره جرثقیل خاور

با اجاره جرثقیل خاور چه کارهایی می توان انجام داد

 اجاره جرثقیل خاور ۱۰ تن 

در کنار استفاده از جرثقیل خاور ۳ تن و ۵ تن، در مواقعی برای جابه‌جایی بارهای سنگین‌تر مجبور به استفاده از نوع دیگری از جرثقیل‌ها هستیم. با جرثقیل ۱۰ تن خاور شما می‌توانید بارهای سنگین‌تر تا وزن ۱۰ تن را به‌راحتی از زمین بلند کرده و اقدام به جابه‌جایی نمایید.

این نوع جرثقیل‌ها بیشتر برای جابه‌جایی بارشان است که موردتوجه قرار می‌گیرند تا طول دکلشان ولی به‌هرحال این نوع از جرثقیل‌ها دارای طول دکل‌های متفاوتی می‌باشند که در نوع وینچ دار آن ارتفاع دکل به ۲۸ متر هم می‌رسد علاوه‌برآن، می‌توان به جرثقیل خاور سبد نیز متصل کرد و برای کارهایی مانند نصب انواع تابلو، آگهی‌نما در ارتفاع و تعمیر دکل‌های برق استفاده کرد. اجاره جرثقیل خاور ۱۰ تن برای جابه‌جایی بارهایی از ۱ تا ۱۰ تن بهترین گزینه می‌باشد. لازم به ذکر است که در اکثر جرثقیل‌های کفی و بدون کفی امکان نصب سبد وجود دارد.

 

جرثقیل‌های سبک

برای اینکه بدانید برای کاری که دارید، باید اقدام به کرایه چه نوع جرثقیل سبکی بکنید، بهترین کار تماس با پشتیبانی سایت ترابری آنلاین است. مشاوران ترابری آنلاین در تمامی روزهای هفته منتظر پاسخگویی به شما هستند تا بهترین جرثقیلی که برای شما مناسب است را به شما پیشنهاد کنند.

اجاره جرثقیل سبک بیشتر در پروژه‌ها و کارهای کوچک انجام می‌شود. چراکه باتوجه‌به حجم و فضایی که این نوع جرثقیل‌ها اشغال می‌کنند، بهتر می‌توانند اقدام به جابه‌جایی و حمل بارها در این فضا کنند.

کرایه جرثقیل سبک چه مزیتی دارد؟

یکی از انواع جرثقیل‌های سبک، جرثقیل خاور است. مهم‌ترین مزیتی که یک جرثقیل سبک برای شما دارد، این است که برای انجام پروژه‌ای که مدت کوتاهی قصد انجام آن را دارید، دیگر نیازی به خرید جرثقیل نیست و با اجاره جرثقیل کوچک کار شما راه می‌افتد و پروژه شما به‌خوبی پیش خواهد رفت.

در کنار آن هزینه نگهداری و تعمیرات جرثقیل‌ها روزبه‌روز بیشتر می‌شود که شما با اجاره جرثقیل‌های سبک نیازی به پرداخت این نوع هزینه‌ها ندارید و تمامی هزینه‌های مربوطه بر عهده شرکت اجاره دهنده جرثقیل می‌باشد.

جرثقیل خاور اجاره ای

نمونه ای از جرثقیل خاور 10تن

اجاره جرثقیل خاور صرفه اقتصادی دارد؟

شما برای اینکه متوجه بشوید جرثقیل خاور اجاره‌ای از نظر اقتصادی برای شما صرف دارد یا خیر؛ ابتدا باید کاری را که می‌خواهید با آن انجام دهید مشخص کنید. معمولاً این نوع جرثقیل‌های خاور برای جابه‌جایی بار بکار می‌روند و با کفی که بر پشت کامیون‌ها سوار می‌شود، به‌راحتی می‌توانند نقاط مختلف شهر را طی کنند.

ازطرفی باتوجه‌به جثه کوچک و جمع‌وجور آن ها، این نوع جرثقیل‌ها هزینه به نسبت پایین‌تری نیز دارند. برای مثال اگر شما بخواهید اقدام به اجاره جرثقیل سنگین کنید، هزینه زیادتری نسبت به جرثقیل خاور باید پرداخت کنید.

همچنین اجاره جرثقیل خاور از نظر اقتصادی برای شما فایده دیگری نیز دارد. شما مجبور نیستید برای بلندکردن یک جسم از زمین و حمل آن به نقطه دیگر دو بار هزینه جرثقیل بدهید. این به این صورت است که شما با یک‌بار هزینه برای جرثقیل خاور کرایه‌ای هم‌بار مورد نظرتان را از زمین بلند می‌کنید و هم آن را روی همان جرثقیل می‌گذارید تا برای شما به هر نقطه‌ای که می‌خواهید حمل کند. این‌گونه فقط با یک‌بار پرداخت هزینه دو خدمت مختلف دریافت خواهید کرد.

جرثقیل مناسب من چه نوع جرثقیلی است؟

برای آنکه اقدام به اجاره جرثقیل  برای خود کنید، باید بدانید نوع فعالیتی که می‌خواهید انجام دهید چیست. برای مثال بدانید چه نوع بار و با چه نوع وزنی قرار است جابه‌جا شود. آیا قرار است در ارتفاع نیز کار انجام شود؟ آیا فقط می‌خواهید درون شهر اقدام به جابه‌جایی بار خود کنید؟ آیا می‌خواهید فقط بار با جرثقیل جابه‌جا شود و یا انسان نیز قرار است در ارتفاع کاری انجام دهد؟ آیا باری که می‌خواهید جابه‌جا کنید حساس است و نباید تکان‌های شدید بخورد؟

پاسخ به سؤال‌های بالا باید به‌درستی انجام شود تا بتوانید یک جرثقیل مناسب و با قیمت مناسب برای کار خود اجاره کنید. اگر هم هرگونه مشکلی در پاسخ‌دادن به سؤال‌های بالا داشتید و نمی‌دانستید به طور مشخص نوع فعالیت و جرثقیلی که به کار شما می‌آید را مشخص کنید، جای نگرانی نیست فقط کافی است با مجموعه ترابری آنلاین، تماس بگیرید. کارشناسان ما به محل پروژه شما می‌آیند و بهترین نوع جرثقیل را به شما پیشنهاد خواهند داد.

اجاره جرثقیل خاور در ترابری آنلاین

اجاره جرثقیل خاور در ترابری آنلاین

قیمت اجاره جرثقیل خاور در تهران

مهم‌ترین چیزی که در اجاره جرثقیل خاور برای هرکسی پیش می‌آید، هزینه و قیمت کرایه جرثقیل است. مجموعه ترابری آنلاین با داشتن کادری مجرب در شهر تهران سعی بر آن دارد که اقدام به ارائه بهترین کیفیت با نازل‌ترین قیمت به شما همشهریان گرامی کند.

بنابراین به شما این تضمین را می‌دهیم که شما با اجاره جرثقیل از ترابری آنلاین بهترین کیفیت را در قبال قیمت رقابتی دریافت خواهید کرد؛ بنابراین برای اجاره هر نوع جرثقیلی که نیاز دارید، زمان را از دست ندهید و با ما در تماس باشید.