اجاره جرثقیل کارگاهی

 اجاره جرثقیل کارگاهی و نکات آن:

اجاره جرثقیل گاه برای مکان‌هایی با سطوح صاف و صیقلی انجام می‌پذیرد و گاه نیز باید سطح‌های ناهموار را پوشش دهد. در این حال به جرثقیل‌هایی باقابلیت‌ها و ویژگی‌های متفاوتی نیاز است. فقط نوع خاصی از این ابزارها هستند که می‌توانند بر روی هر سطحی بدون محدودیت به جابه‌جایی بارهای سنگین بپردازند. اگر تمایل دارید جرثقیل انتخابی شما برای حرکت بر روی سنگ‌فرش و مناطق ناصاف به یک نسبت توانایی داشته باشد، اجاره جرثقیل کارگاهی بهترین رویکرد است.

امروزه صنایع مختلف با حجم بالای فعالیت نیازمند جرثقیل‌هایی اختصاصی هستند که در فضای سرپوشیده و سرباز بتوانند به یک نسبت کارایی از خود نشان دهند. ازاین‌رو کرایه جرثقیل کارگاهی به علت مشخصه‌های منحصربه‌فردش و توانایی حضور در چنین عرصه‌هایی پرکاربرد است. بلندکردن و جابه‌جایی بر روی انواع سطوح از رسالت‌های این نوع جرثقیل است و باآنکه بیشتر به‌منظور فعالیت در محیط‌های کارگاهی طراحی‌شده، اما امکان مانور در بسیاری عرصه‌های دیگر را دارد.

اجاره جرثقیل کارگاهی

اجاره جرثقیل کارگاهی و نکاتی در این مورد

جرثقیل کارگاهی چیست؟

جرثقیل‌های کارگاهی نوعی ماشین هستند که باقابلیت تحرک عالی ساخته و روانه بازار شده‌اند. تحرک بالا و امکان حرکت بر روی انواع سطوح از این جرثقیل‌ها ابزارهایی قدرتمند برای مانور در فضاهای سخت و پردست‌انداز ساخته است. پوشش انواع سطوح به مدد چرخ‌های بزرگ و با استقامتشان و همچنین حفظ تعادل در بدترین شرایط محیطی سبب شده، بتوان به‌راستی بر توانایی‌های این نوع جرثقیل‌ها حساب ویژه بازنمود. در حالت کلی این نوع جرثقیل بر روی یک بدنه و چهارچرخ بزرگ طراحی می‌شود، ازاین‌رو زمین‌های ناهموار و صاف برای این سازه و فعالیتش محدودیتی ایجاد نمی‌کنند.

اگر به دنبال اجاره جرثقیل در تهران از نوع کارگاهی هستید، شرکت‌های بزرگی در این زمینه فعالیت دارند که می‌توانند، نه‌تنها این مدل بلکه تمامی اقسام جرثقیل سنگین و سبک را در اختیارتان قرار دهند. بدین ترتیب برای انواع فعالیت‌های خود در کنار این ابزارهای قدرتمند مشکلی ندارید.

کرایه جرثقیل کارگاهی

جرثقیل کارگاهی چیست

در چه مواردی از جرثقیل کارگاهی استفاده می‌شود؟

شما می‌توانید به کرایه جرثقیل کارگاهی به‌منظور بالابردن و جابه‌جایی بارها برای فعالیت در زمین‌های ناهموار بپردازید یا آن‌ها را در سطوح سخت که امکان برهم‌خوردن تعادل وجود دارد، به کار ببرید. این جرثقیل‌ها با چرخ‌های بزرگ آفرود و چهارچرخ فرمان‌پذیر خود، اگرچه برای تردد در محیط‌های جاده‌ای گزینه‌ای ایدئال نیستند، اما از عهده کار در انواع شرایط خارج جاده‌ای و زمین‌های نام سطح برمی‌آیند. موانع نامطلوب در حین حمل بار از بزرگ‌ترین مشکلات در زمان انجام پروژه‌ها است که جرثقیل‌های کارگاهی به‌خوبی توانایی رویارویی با چنین معضلاتی رادارند.

بدین ترتیب می‌توان گفت افراد به اجاره جرثقیل کارگاهی با اهداف متفاوتی اقدام می‌کنند، زیرا این جرثقیل‌ها امکان کار در محیط‌های متفاوتی رادارند:

·         امکان کار در کارگاه‌ها و پروژه‌ها با وسعت کم

·         قابلیت مانور در محیط‌های کوچک با محدودیت ورود جرثقیل‌های موبایلی و ماشینی

·         جابه‌جایی بارهایی که در بازه ۲۵ تن تا ۲۰۰ تن

·         امکان جابه‌جایی بارها همانند دیگر جرثقیل‌ها با ظرفیت مشابه اما ابعادی کوچک‌تر

·         استفاده در شرایط شیب‌دار یا زمین‌های لغزنده و نیاز به پایداری

·         توانایی تثبیت و تراز شدن به مدد پایه‌ها در پروژه‌های نیازمند به چنین مزیتی

جرثقیل کارگاهی

جرثقیل کارگاهی و موارد استفاده آن

اجاره جرثقیل لقمه‌گیر و کارگاهی آیا هر دو یک نوع جرثقیل هستند؟

امروزه بسیاری به‌جای اجاره جرثقیل کارگاهی از لفظ اجاره جرثقیل لقمه‌گیر استفاده می‌کنند که این امر سبب شده بسیاری به دنبال تفاوت‌ها و شباهت‌های این دو جرثقیل باشند. با نگاهی عمیق به ساختار و فناوری تولید این دو ابزار آن‌ها را در یک سطح می‌یابیم. هر دوی این نوع جرثقیل‌ها توانایی عبور از زمین‌های ناهموار و جابه‌جایی بارها با حفظ تعادل حتی در شرایط نامطلوب رادارند. ولی آنچه تفاوت بین این دو را ایجاد نموده، ابعاد کوچک‌تر جرثقیل لقمه‌گیر است که به آن توانایی حضور در فضاهای بسیار تنگ‌تر را می‌دهد.

ازاین‌رو آن‌قدر این دو نوع جرثقیل کاربردها و توانایی‌های مشابهی را بروز داده‌اند که به‌راحتی می‌توان برای هر دو آن‌ها از لفظ جرثقیل کارگاهی یا لقمه‌گیر استفاده نمود. بدین ترتیب می‌توان گفت جرثقیل کارگاهی یا لقمه‌گیر دارای مزایای مشترکی مانند حمل بار و انتقال آن به مسافت‌های دورتر و خارج از جاده، استفاده به‌صورت چندمنظوره از کابین آن‌ها برای رانندگی و کار، اجرای پروژه‌های بلندمدت به مدد وزنه متقابل مخصوص در جهت راه‌اندازی سریع و مناسب هستند.

اجاره جرثقیل لقمه گیر

جرثقیل لقمه گیر همان جرثقیل کارگاهی با تفاوتی اندک

تفاوت جرثقیل کارگاهی (جرثقیل لقمه‌گیر) و انواع جرثقیل:

در بیان تفاوت جرثقیل کارگاهی یا لقمه‌گیر با دیگر جرثقیل‌ها می‌توان به طول کمتر این دستگاه‌ها اشاره نمود که آن‌ها را برای فعالیت در کارخانه‌های کوچک مناسب نموده است. بوم تلسکوپی، کابین ارگونومیک، کنترل‌های بصری به اپراتور این امکان را می‌دهند که تا ساعت‌های طولانی بدون خستگی با جرثقیل کار نماید.

البته امکان تردد و باربرداری در محیط‌های محدود و استفاده آسان، امکان بهره‌برداری در زمان‌های زیاد نیز از ویژگی‌هایی است که در گونه‌های دیگر جرثقیل یافت نمی‌شود. همچنین از انتقال قدرت با شش سرعت جلو و عقب، امکان حرکت در پروژه‌های دشوار، استفاده از فولاد بسیار مقاوم در ساخت ساختمان این جرثقیل‌ها نیز نمی‌توان گذشت که سبب شده کرایه جرثقیل لقمه‌گیر رواج فراوانی داشته باشد.

از دیگر تفاوت‌های موجود این نوع جرثقیل‌ها محورهای مقاوم، قدرت بالای موتور و راندمان کششی عالی، قابلیت عبور از شیب‌های بسیار تند و درنهایت دستگاه‌های گرمایشی و تهویه مطبوع می‌باشد که به‌راستی جرثقیل لقمه‌گیر را دارای برتری‌های خاصی نموده است.

کرایه جرثقیل لقمه گیر

تفاوتهای جرثقیل لقمه گیر و جرثقیل کارگاهی

کرایه انواع جرثقیل کارگاهی:

اگر به اجاره جرثقیل در تهران نیاز دارید، حتماً به سراغ شرکت‌های شناخته‌شده در این مسیر بروید تا از کیفیت این سازه‌های پرکاربرد اطمینان داشته باشید. سپس بر اساس شرایط کاری و تناژ باری خود یک نمونه مناسب را انتخاب نمایید. اجاره جرثقیل کارگاهی برای زمین‌های ناهموار به حتم گزینه خوبی است، اما برای مسیرهای جاده‌ای مسلماً آپشن مناسبی محسوب نمی‌شود.

مراجعه به شرکت‌های معتبر امکان بهره‌بردن از مشاوره‌های تخصصی تکنسین و اپراتورهایی حرفه‌ای آن‌ها را فراهم می‌سازد. بدین ترتیب برای انجام پروژه‌های خود در آینده با مشکل حاد و غیرقابل‌حلی مواجه نمی‌شوید.

قیمت کرایه جرثقیل کارگاهی (لقمه‌گیر):

در حال حاضر کرایه جرثقیل لقمه‌گیر یا همان کارگاهی به علت تنوع موجود در این سازه متغیر است. این نوع خاص جرثقیل در حال حاضر در انواع مختلف جرثقیل کارگاهی زنجیری، دستی، سقفی و برقی عرضه می‌شود که هر یک بر اساس ظرفیت باربری دارای رنج قیمتی متفاوتی هستند. برای دستیابی به قیمت دقیق بهتر است با شرکت‌های مربوطه تماس برقرار کرده و برحسب مدت‌زمان مدنظرتان قیمت‌ها را رصد نمایید.

جرثقیل لقمه گیر

قیمت کرایه جرثقیل لقمه گیر

مجموعه ترابری آنلاین و اجاره جرثقیل کارگاهی:

مجموعه ترابری آنلاین مفتخر است، با سال‌ها سابقه در امر اجاره جرثقیل لقمه‌گیر، ماشینی، سبد دار و … فعالیت می‌کند. بدین ترتیب تمامی صنعت گران، کارخانه‌داران، مهندسان پروژه‌های سنگین و … می‌توانند در راستای انجام امور خود با بهترین شرایط کاری از این مجموعه یاری بگیرند. اکنون نیز با عقد قرارداد به‌صورت ماهیانه، سالیانه و … از تمامی شرکت‌های خصوصی و دولتی حمایت می‌نماید.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.