اجاره جرثقیل دکل بلند

اجاره جرثقیل دکل بلند

اجاره جرثقیل دکل بلند در تهران

جرثقیل ها تجهیزات تخصصی هستند و به دلیل دقت بالایی که در کار خود باید داشته باشند، معمولاً به‌صورت تخصصی طراحی می شوند. یکی از این مدل جرثقیل ها، جرثقیل دکل بلند است که برای حمل بار در ارتفاع بالا استفاده می شوند. قطعاً شما زمانی نیاز به اجاره جرثقیل دکل بلند پیدا می کنید که مشغول انجام یک پروژه ساختمانی بزرگ باشید و یا در بنادر و مکان های خاص، حجم انبوهی از بار را بخواهید جابه‌جا کنید.

ما در این مقاله قصد داریم شما را با جرثقیل های دکل بلند و کاربرد آن ها آشنا کنیم. لازم به ذکر است ترابری آنلاین با داشتن تجهیزات بروز و کادر مجرب، آماده ارائه بهترین خدمات جرثقیل و بالابری به همشهریان عزیز تهرانی می باشد و شما برای اجاره جرثقیل دکل بلند، کافی است با همکاران ما در ترابری آنلاین جهت اخذ مشاوره پیش از اجاره و راهنمایی های تخصصی تماس حاصل نمایید.

اجاره جرثقیل دکل بلند

اجاره جرثقیل دکل بلند

جرثقیل دکل بلند چیست و چه کاربردی دارد؟

همان‌طور که می دانید، معنای دکل بلند، جرثقیل را در دسته جرثقیل های سنگین و فوق سنگین قرار می دهد. شما به میزان ارتفاعی که کسب می کنید، وزن حقیقی بار شما افزایش پیدا می کند و این یعنی جرثقیل دکل بلند باید توانایی حمل این‌گونه بارها را در ارتفاع بالا داشته باشد. برای همین است که پیش از اجاره جرثقیل دکل بلند، باید با کارشناسان ما در ترابری آنلاین تماس حاصل فرمایید تا ضمن ارائه مشاوره های تخصصی، شرایط بار و نوع بهره برداری شما از جرثقیل را محاسبه کرده و مناسب ترین جرثقیل را برای شما ارسال نمایند.

جرثقیل دکل بلند، به‌خاطر طول زیاد بوم جرثقیل، به این نام، نام گذاری شده است و کاربرد منطقی آن ها تنها زمانی است که شما در پروژه ای مرتفع مشغول به کار باشید. سازه های چند ده متری و بیشتر و یا بنادر و مکان هایی که جابه‌جایی بار به‌وفور و در حجم و ابعاد زیاد شکل می گیرد، از عمده کاربردهای این جرثقیل است.

هنگام اجاره جرثقیل دکل بلند، پارامترهای زیادی محاسبه می شوند از جمله نوع کاربری، حجم و ارتفاع بار، بستر قرارگیری جرثقیل، قدرت مانور در محدوده کار و… این موارد نیازمند محاسبات و بررسی کارشناسی همکاران ما در ترابری آنلاین می باشد اما نکته ای که شما به‌عنوان کارفرما باید در نظر داشته باشید این است که جرثقیل های متنوعی از جرثقیل 7 تن گرفته به بالا در زمره جرثقیل دکل بلند قرار می گیرند و همواره پیدا کردن بهترین جرثقیل با کمترین تناژ، در هزینه های شما تأثیرگذار است.

کرایه جرثقیل دکل بلند

جرثقیل دکل بلند و کاربرد آن

از طرفی بر اساس جدول بار متناسب با هر جرثقیل، ممکن است تناژ اسمی یک جرثقیل و ارتفاع مدنظر شما متناسب نباشد و هنگام اجاره جرثقیل دکل بلند، شما باید یک جرثقیل قوی تر انتخاب نمایید. وظیفه تشخیص و محاسبه بهترین جرثقیل مناسب برای پروژه شما، برعهده همکاران ما در ترابری آنلاین بوده و شما تنها کافی است اطلاعات پروژه خود را با ما در میان بگذارید.

انواع جرثقیل دکل بلند

در هنگام اجاره جرثقیل دکل بلند، دانستن یک سری نکات و ویژگی ها برای درخواست مناسب ترین تجهیز متناسب با کار شما مفید است؛ هرچند همکاران ما در ترابری آنلاین همواره آماده ارائه مشاوره های تخصصی پیش از اجاره جرثقیل دکل بلند به شما هستند، اما دانستن این نکات، به شما یک دید بازتری هنگام کرایه جرثقیل دکل بلند خواهد داد.

یکی از نکاتی که باید همواره به یاد داشته باشید، این است که انواع جرثقیل دکل بلند موجود در بازار، جهت کارهای متنوعی ساخته شده‌اند؛ به عبارتی جرثقیل های دکل بلند (همانند تمامی جرثقیل ها) دارای کاربرد تخصصی هستند و برای هر استفاده مشخصی، یک مکانیزم خاصی از جرثقیل طراحی و تولید شده است. شما به‌عنوان درخواست دهنده خدمات جرثقیل، باید نوع کاربری خود را با ما در میان بگذارید تا ما بهترین تجهیز را برای شما انتخاب کنیم. اما درباره انواع جرثقیل دکل بلند باید به‌طورکلی آن ها را به سه دسته زیر تقسیم نمود:

جرثقیل سر چکشی:

اجاره جرثقیل دکل دار

اجاره جرثقیل دکل دار

این نوع جرثقیل ها برای کاربردهای ساخت‌وساز و عمرانی استفاده بیشتری دارند و به‌خاطر قدرت چرخش 360 درجه، قدرت خاصی به پیشبرد پروژه عمرانی می دهند.

جرثقیل لنگری:
این نوع جرثقیل ها همانند جرثقیل های سرچکشی هستند با این تفاوت که ارتفاع جیب آن ها قابلیت تغییر داشته و یک بازوی قلاب گونه هم‌جهت مانور بهتر هنگام بالابری و جابه‌جایی بار دارد. از مزایای این جرثقیل نسبت به سرچکشی می توان به توانایی حمل بار با وزن بیشتر اشاره کرد اما درعین‌حال نباید از هزینه بالاتر این‌گونه جرثقیل ها غافل شد.

جرثقیل خود نصب:
این جرثقیل ها که سازه ای به‌مراتب سبک تر از دو جرثقیل قبلی دارند، قابلیت باز و بسته‌شدن در محل کار و همین‌طور جابه‌جایی سریع‌تر را دارا می باشند. بااین‌حال سبک بودن آن ها به این معناست که حجم بار جابه‌جایی این نوع جرثقیل بسیار کم تر از دو مدل قبلی می باشد.

کرایه جرثقیل دکل دار

جرثقیل دکل بلند لنگری

قیمت کرایه جرثقیل دکل بلند

همان‌طور که مستحضرید، محاسبه هزینه کرایه جرثقیل دکل بلند همانند سایر جرثقیل ها، بسته به موارد مختلفی تعیین می شود؛ مواردی از قبیل مدت‌زمان بهره‌برداری، نوع جرثقیل، قدرت جرثقیل و… . برای دریافت قیمت دقیق کرایه جرثقیل دکل بلند شما می توانید با کارشناسان ما در ترابری آنلاین تماس گرفته و از جزئیات پروژه برای ما بگویید تا ضمن مشاوره و کارشناسی دقیق شرایط کار، قیمت دقیق اجاره جرثقیل دکل بلند را دریافت نمایید.

با خدمات ترابری آنلاین آشنا شوید

ما در مجموعه ترابری آنلاین، همواره سعی در ارائه بهترین خدمات بالابری و جرثقیل با بهترین قیمت رقابتی در کلان‌شهر تهران را داریم. مجموعه ما با بهره‌مندی از کادر مجرب اپراتورهای دستگاه های مختلف اعم از جرثقیل ها، بالابرها، بابکت و… آماده ارائه خدمات این حوزه به همشهریان عزیز در سرتاسر تهران است.
از انواع خدماتی که ما در ترابری آنلاین به شما ارائه می دهیم می توان به موارد زیر اشاره نمود:

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.