اجاره جرثقیل 15 تن

اجاره جرثقیل 15 تن

اجاره جرثقیل 15 تن به مدد انواع نیروی هیدرولیکی یا مکانیکی توانایی جابه‌جایی اجرام را به اپراتور خود می‌بخشد. ازاین‌رو در اکثر کارهای سنگین موردتوجه صنایع مختلف می‌باشد. در حمل‌ونقل اجسام حجیم همیشه حوادث غیرمترقبه در انتظار مجریان و متصدیان چنین اموری است. حال‌آنکه می‌توان با کرایه جرثقیل 15 تن بارهای عظیم‌الجثه‌ای را بدون خطر به مکان موردنظر منتقل ساخت و ایمنی فضای کار را برقرار نمود.

البته باید دانست که این ماشین‌ها با ظرفیت 15 تنی خود در دسته جرثقیل سنگین‌وزن قرار گرفته که برای کارها و هرگونه عملیات سنگین موردتوجه هستند. ازاین‌رو اگر مطلوبتان انجام امور ساده‌تر است، اجاره جرثقیل سبک بهتر به کارتان می‌آید و نیازی به‌صرف هزینه بیشتر بابت نمونه‌هایی با ظرفیت بالا ندارید.

اجاره جرثقیل 15 تن

نکاتی در مورد اجاره جرثقیل 15 تن

اجاره جرثقیل 15 تن در تهران:

اجاره جرثقیل کفی در اوزان و ظرفیت‌های مختلف در تهران امروزه با تخصص و دانش بالایی صورت می‌گیرد. وجود شرکت‌های بزرگ، فعالیت گسترده آن‌ها طی سالیان متمادی، ارائه تضمین بهترین قیمت و خدمات و بالاترین سرعت و بهترین کیفیت سبب پیشرفت صنعت باربری در این خطه از کشورمان شده است. ناوگان این مجموعه‌های توانمند قابلیت پوشش اوزان 3 تن، 5 تن، 15 تن و … رادارند. در اغلب مواقع جرثقیل 15 تن را بر روی خاور، کفی یا کامیون نصب نموده تا علاوه بر قابلیت انتقال بار، امکان جابه‌جایی اجسام را به نقطه‌ای دور نیز داشته باشد.

با کارآمدی فراوانی که جرثقیل‌ها از خود نشان می‌دهند، اکنون اجاره جرثقیل در انواع سبک‌وسنگین آن مطلوب تمامی واحدهای صنعتی و کارگاهی است. به مدد این ماشین‌ها امور مربوط به جاده‌ها و حمل بار در سایت‌های عمرانی، سوار سازی محموله‌ها درون وسایل حمل بار و جابه‌جای بلوک‌های شهرداری بدون نگرانی از بعد مصافت و فاصله مکانی در کسری از ثانیه به‌سهولت انجام می‌پذیرد.

کرایه جرثقیل 15 تن

کرایه جرثقیل 15 تن در تهران

جرثقیل15تن و کارایی این نوع ماشین:

اجاره جرثقیل15تن برای زمان‌هایی مناسب است که قصد جابه‌جایی 15 تن بار و محموله رادارند. به بیان دیگر این جرثقیل‌ها فقط مجاز به حمل و جابه‌جایی 15 تن بار هستند؛ یعنی شما در زمان اجاره این نوع جرثقیل فقط مجاز به حمل بارهایی تا 15 تن هستید. البته بارهای کمتر از 15 تن را نیز می‌توانید با اجاره جرثقیل سبک که قیمتی کمتر دارند، به نهایت برسانید. ازاین‌رو بهتر است در جهت صرفه اقتصادی حتماً جرثقیلی متناسب با وزن کالاهای خود را کرایه و تهیه کنید.

انتخاب تناژ مناسب به علت اینکه در صورت تجاوز از این حد معمول، احتمال آسیب به بار، ماشین یا تجهیزات نصب‌شده بر روی خودرو وجود دارد، یک ضرورت مهم است. باتوجه‌به اینکه جرثقیل‌های15تن دارای توانی بالا هستند، به‌گونه‌ای که هیچ‌گونه کار و فعالیتی نیست که از آن‌ها انتظار داشته، اما از عهده انجام آن برنیایند، انتخاب خوبی محسوب می‌شوند.

اجاره جرثقیل15تن

موارد استفاده از جرثقیل15تن

بدین ترتیب اغلب از این دستگاه‌ها در کارخانه‌ها، حمل نخاله‌های ساختمانی، سایت‌های عمرانی، سوله‌ها و … به کار گرفته می‌شوند.

مشخصات ظاهری و اجزای جرثقیل 15تن:

کرایه جرثقیل 15تن به دلیل اینکه توانایی پوشش ظرفیت‌های فراوان و ارتفاعات بالا را دارد در امور سخت و سهمگین حتماً به کار می‌آید. از مشخصات جرثقیل 15تن می‌توان به بوم، آرواره‌ها و چرخ‌دنده اشاره نمود که رسالت بلند نمودن کالاها، مصالح و محصولات را در امور مختلف بر عهده‌دارند. البته از کابین محل استقرار اپراتور، وزنه‌های تعادلی به جهت ممانعت از واژگونی ماشین، جک به‌منظور حفظ تعادل در هنگام جابه‌جایی بار نیز می‌توان نام برد.

البته با نگاهی به این ابزارها آن‌ها را در دو بخش ماشین و جرثقیل می‌یابیم که موارد ذکرشده مربوط به سمت جرثقیل بوده و منحصراً شامل اجزای و مشخصات جرثقیل فارغ از ماشین مربوطه می‌باشد.

اجاره جرثقیل 15تن

مشخصات جرثقیل 15تن

 

جدول بار (Load Chat) جرثقیل 15 تن:

جدول باریکی از المان‌های تأثیرگذار در جهت کاهش حوادث حین باربرداری و لیفتینگ با ارائه امکانات، ظرفیت‌ها، جزئیات و ویژگی‌هایی است که در زمان کرایه جرثقیل 15 تن بدان‌ها نیازمند هستید. عدم آشنایی با آن به دلیل انتخاب نادرست بر اساس شعاع و زاویه کاری، ظرفیت صحیح جرثقیل مخاطرات جدی را برای تجهیزات باربرداری، افراد حاضر و پروژه‌های به همراه دارد. این جدول اطلاعات جالب‌توجهی را در زمان اجاره جرثقیل در اختیار قرار می‌دهد، بدین دلیل قبل از کرایه مطالعه این جدول برای همگان الزامی است.

اجاره جرثقیل 15 تن در تهران

یک نمونه از جدول بار جرثقیل 15 تن از شرکت terex

چند نمونه از کارهای جرثقیل 15 تن:

اگرچه تا اینجای مطلب به حتم به کارها و توانایی‌های جرثقیل 15 تن اشراف کامل یافته‌اید، اما به‌منظور آگاهی بیشتر به‌صورت فهرست‌وار برخی از مهم‌ترین این موارد را در اینجا گردآوری می‌کنیم تا در صورت تمایل به اجاره جرثقیل 15 تن بتوانید این کارکردها را در کنار هم بررسی نموده و سپس به انتخاب دست بزنید.

اجاره جرثقیل پانزده تن

نونه ای از کارهای جرثقیل 15 تن

·         پوشش ظرفیت و ارتفاع بالا

·         استفاده در شبکه لوله‌کشی آب و فاضلاب

·         جابه‌جایی کالاهای سنگین‌وزن و حجیم

·         قابلیت انتقال بار در جاده‌ها و حمل بار در سایت‌های عمرانی

·         کمک به امور جاده‌سازی

·         جابه‌جای بلوک‌های شهرداری

·         کارایی در کارخانه‌های صنعتی و سوله‌های صنعتی

·         حمل نخاله‌های ساختمانی

 

قیمت کرایه جرثقیل 15 تن در تهران:

تعیین قیمت یک پروسه تخصصی است و تعیین هزینه نهایی کرایه جرثقیل 15 تن در تهران زمانی که تمایل به ارزیابی هزینه‌های کلی پروژه‌های خوددارید، مسلماً امری ضروری است. این هزینه بسته به قطعات جرثقیل، ارتفاع کار و مدت‌زمانی که به این ماشین‌ها نیازمند هستید، تحت ضوابط قانونی و منوط به شرایط خاصی تعیین می‌گردد. امروزه بیشتر شرکت‌ها از افراد حرفه‌ای و متخصص در بخش مالی استفاده نموده تا آن‌ها با مشاوره‌های خود قیمت اجاره را بر چهار مبنای کنتراتی، ساعتی، روزانه و ماهانه محاسبه و به مشتریان اعلام نمایند.

قیمت اجاره جرثقیل 15 تن

قیمت کرایه جرثقیل 15 تن در تهران

ترابری آنلاین و خدمات این مجموعه:

اگر در پی یافتن یک مرکز ارائه‌دهندة اجاره جرثقیل 15 تن هستید که دارای اعتبار بوده و از تجهیزاتی سرویس شده و مطمئن استفاده نماید، مجموعه ترابری آنلاین بهترین گزینه است. بدین ترتیب در سایة سابقه موفق این مجموعه خطرات از بستر سایت‌های عمرانی و کارخانه‌ها و سوله‌های صنعتی شما به‌دور می‌شود.

در حال حاضر ترابری آنلاین همان مرکزی است که باید بدان اعتماد نموده و اجاره جرثقیل، اجاره بالابر، اجاره لیفتراک و اجاره تریلی را از کارشناسان این مجموعه درخواست نمایید. البته اگر به اجاره کامیون، اجاره بابکت و مینی بیل نیز نیازمند هستید، این مجموعه برای در اختیار قراردادن این تجهیزات به دلیل پوشش همه‌جانبه این ماشین‌ها هیچ‌گونه مشکلی ندارد.

 

 

 

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.