اجاره جرثقیل 10 تن

جرثقیل‌های کفی دارای انواع مختلفی می‌باشند که یکی از پرکاربردترین آن‌ها، جرثقیل ۱۰ تن است. شما با اجاره جرثقیل ۱۰ تن می‌توانید بارهایی تا وزن ۱۰ تن را به‌راحتی جابه‌جا کنید. همچنین یکی از بزرگ‌ترین مزیت‌های این نوع جرثقیل‌ها، این است که دارای کفی بزرگی هستند که به‌راحتی هر نوع باری تا ابعاد ۲٫۵ * ۶ متر در آن‌ها جای می‌گیرد.

نکاتی در مورد اجاره جرثقیل 10 تن در تهران 

شما با اجاره جرثقیل ۱۰ تن در تهران می‌توانید جابه‌جایی بارهایی با وزن ۱۰ تن و ابعاد به نسبت بزرگ را به‌راحتی انجام دهید. جرثقیل‌های 10 تن دارای انواع مختلفی هستند، نظیر جرثقیل 10 تن کفی دار، جرثقیل ده تن با وینچ یا بدون وینچ، جرثقیل‌های دکل بلند و دکل کوتاه و جرثقیل‌های 10 تن اطلس که هرکدام ویژگی‌های مربوط به خودشان را دارند و می‌توان با آن‌ها بارهای مختلفی را جابه‌جا کرد.

برای اجاره جرثقیل موردنظر خودتان ابتدا بهتراست با انواع جرثقیل‌های ۱۰ تن آشنایی کامل پیدا کنید تا بتوانید جرثقیلی که مناسب شما است را انتخاب کنید. ترابری آنلاین با داشتن کادری مجرب می‌تواند شما را در انتخاب و اجاره یک جرثقیل با قیمت مناسب راهنمایی کند. فقط کافی است با شماره‌های پشتیبانی سایت تماس حاصل کنید تا بدون معطلی جرثقیلی که می‌خواهید را در اختیار داشته باشید.

اجاره جرثقیل 10 تن

نکاتی در مورد اجاره جرثقیل 10 تن

اجاره جرثقیل 10 تن کاری است که متخصصان انجام می‌دهند:

همان‌طور که گفته شد، برای اجاره انواع جرثقیل ۱۰ تن ابتدا باید انواع آن را بشناسیم. تا با شناخت بهتر هریک از آن‌ها، اقدام به کرایه جرثقیل موردنظر کنیم. در ادامه با ترابری آنلاین همراه باشید تا به بررسی انواع این جرثقیل‌ها بپردازیم.

جرثقیل دکل بلند و دکل کوتاه هرکدام از انواع جرثقیل ۱۰ تن

این نوع جرثقیل‌ها هر دو از نوع ۱۰ تن هستند و همان‌طور که از اسم آن‌ها نیز مشخص است، تنها تفاوت آن‌ها در دکل آن‌ها است. برای اجاره جرثقیل۱۰تن دکل کوتاه یا اجاره جرثقیل ۱۰تن دکل بلند باید بدانیم، چه تفاوتی با هم دارند.

تفاوت جرثقیل دکل بلند با دکل کوتاه در ظاهر و به طبع در کارایی این جرثقیل است. به این صورت که در جرثقیل دکل کوتاه طول دکل اصلی (مادر) کوتاه بوده و از ۹ متر تجاوز نمی‌کند. همچنین دارای ۲ تلسکوپ است.

جرثقیل دکل بلند دارای ۳ تلسکوپ و بیشتر است که طول دکل اصلی آن به ۱۲ متر می‌رسد. به عبارتی دکل مادر دارای طول بلندتری است. از مزایای اجاره جرثقیل ده تن دکل بلند می‌توان به این اشاره کرد که می‌تواند بارهایی که در فاصله‌های بیشتر وجود دارد را به‌راحتی از زمین بلند کند، بدون اینکه آسیبی به بار وارد شود.

کرایه جرثقیل 10 تن

جرثقیل 10 تن دکل کوتاه

مزیت جرثقیل ۱۰ تن وینچ دار و جرثقیل ۱۰ تن بدون وینچ

شاید کلمه وینچ کمی برای شما ناآشنا باشد. به همین دلیل ابتدا تعریف کوتاهی از وینچ ارائه می‌کنیم. وینچ به معنی ابزار یا وسیله‌ای برای بلندکردن و کشیدن جسم از روی زمین گفته می‌شود. وینچ در مکان‌های مختلفی نظیر چاه‌های گاز و نفت، استخراج معادن، کشتی‌های مختلف، انواع جرثقیل‌ها و انواع بالابرها کاربرد دارد.

جرثقیل‌های وینچ دار قدرت کشش بالاتری دارند به این صورت که با استفاده از نیروی هیدرولیکی و با سیم‌بکسل و قرقره بکار رفته در جرثقیل می‌توان وزن‌های بالاتری را به حرکت در آورد.

تفاوت جرثقیل ۱۰تن وینچ دار و بدون وینچ نیز به این صورت است که در مکان‌هایی که از حد استاندارد ارتفاع پایین‌تری دارند، کرایه جرثقیل ۱۰ تن بدون وینچ بهترین گزینه است.

شما می‌توانید انواع جرثقیل‌های۱۰تن را با یک قیمت بسیار پایین و رقابتی از شرکت ترابری آنلاین تهیه کنید.

در این میان یکی از پرکاربردترین و با فایده ترین، جرثقیل‌ها جرثقیل‌های کفیدار ۱۰ تن هستند. این جرثقیل‌ها روش کار و نکات مخصوص به خود را دارند که در ادامه با آن‌ها بیشتر آشنا خواهیم شد.

اجاره جرثقیل ده تن

جرثقیل ده تن وینچ دار

چند نمونه از کارهای جرثقیل ۱۰ تن کفی دار

 •     جابه‌جایی انواع کانکس‌ها
 •       جابه‌جایی انواع خودروها
 •      بارگیری و جابه‌جایی انواع پلت‌ها و چیلرها
 •      جابه‌جایی و نصب تیرهای برق
 •        جابه‌جایی و نصب انواع تیرآهن
 •         جابه‌جایی و نصب انواع تانکرها
 •      نصب انواع تجهیزات ساختمانی
 •       تخلیه و بارگیری انواع کامیون
اجاره جرثقیل10تن

جرثقیل10تن بدون وینچ

نحوه کارکرد جرثقیل 10 تن کفی و اطلاعاتی در این مورد:

این جرثقیل تفاوت کارایی زیادی با جرثقیل‌های کفی دیگر ندارد و در چند مورد با آن‌ها متفاوت است که به آن‌ها اشاره می‌کنیم. در ساختار پمپ هیدرولیک آن از شانه گردان‌هایی که به‌صورت ریلی قرار داده شده است، استفاده می‌شود. اما در ساختار جرثقیل‌های سبک، از دنده گردان استفاده می‌شود.

همچنین با اجاره جرثقیل 10 تن شما نیازی به استفاده از دست برای جای‌گذاری جک‌های هیدرولیکی ندارید و به صورت خودکار جک ها بر روی زمین قرار می‌گیرد. این در حالی است که در جرثقیل‌های سبک‌تر فقط با دخالت دست انسان است که جک ها باز و بسته می‌شود.

تفاوت جرثقیل 10 تن کفی دار با سایر جرثقیل‌های کفی در چیست؟

ابعاد زیاد استفاده می‌شود تا تحمل بارهای سنگین را داشته باشد. همچنین این کفی‌ها را معمولاً بر روی ماشین‌های ده تن سوار می‌کنند تا از نظر وزنی قابلیت تحمل بارهای سنگین را داشته باشد.

جرثقیل ۱۰ تن کرایه‌ای از زمین دارای ارتفاع 1.5 تا 1.8 متر است، این در حالی است که در جرثقیل‌های سبک، این ارتفاع نهایتاً 1.20 است. همچنین عرض جرثقیل 10 تن کفی دار اجاره‌ای به 2.5 متر می‌رسد و جرثقیل‌های سبک نهایتاً دارای 2.3 متر عرض هستند.

اجاره جرثقیل 10تن

نحوه کارکرد جرثقیل 10تن کفی

نکات مهم ایمنی هنگام کار و اجاره جرثقیل ۱۰ تن

نکات ایمنی تمامی جرثقیل‌ها تقریباً یکسان هستند. اما ازآنجایی‌که شرط اول قبل از شروع کار ایمنی است و همچنین این جرثقیل نسبت به جرثقیل‌های دیگر وزن بیشتری را می‌تواند تحمل کند، بهتر است نکات ایمنی مربوط به جرثقیل ده تن کفی را باهم بررسی کنیم.

قبل از اجاره جرثقیل ده تن ابتدا از سالم بودن خود ماشین جرثقیل و کفی آن اطمینان حاصل نمایید.

۲. سالم بودن بکسل‌ها، زنجیرها، سیم‌های رابط و جک هیدرولیکی از مهم‌ترین شروط کار است.

۳. مطمئن باشید که اپراتوری که برای انجام کار با جرثقیل می‌آید، کاملاً وارد و مسلط به کار باشد. ترابری آنلاین دارای کادری مجرب است که با اجاره جرثقیل در تهران دیگر نگران هیچ چیزی نخواهید بود و تمام‌کار به عهده ما است.

۴. اپراتور حتماً قبل از قراردادن جرثقیل بر روی جک ها، باید آن را چک کند و سپس با چوب اقدام به سفت کردن محل جک ها کند.

۵. راننده جرثقیل به‌هیچ‌عنوان نباید بار را در هوا معلق نگه دارد. چرا که اجاره جرثقیل ۱۰ تن برای بارهای سنگین است که ممکن است هنگام جابه‌جایی و قراردادن بر روی جرثقیل از ارتفاع بیفتد و باعث آسیب شود.

6. بهتر است بارگیری در شرایط جوی مناسب انجام شود و از بارگیری در روزهای بارانی و بادی اجتناب کنید.

۷. اپراتور باید از بسته‌شدن دقیق تسمه‌ها و گیره‌ها به بار اطمینان پیدا کند و سپس اقدام به بلندکردن بار از روی زمین کند.

8. برای جرثقیل‌های سنگین مانند جرثقیل ۱۰ تن، باید بارگیری و بلندکردن اجسام زیر نظر مسئولین مرتبط انجام شود تا خسارات ناشی از بارگیری غیراصولی بسیار کاهش پیدا کند.

9. تا جای امکان هنگام بلندکردن، بار نباید فاصله زیادی از زمین بگیرد. این فاصله نهایت ۱۵۰0 میلی‌متر باشد و همین اندازه که بار از زمین جدا بشود کافی است تا جلوی آسیب‌ها و خسارات بعدی گرفته شود.

اجاره جرثقیل10 تن

جرثقیل10 تن و نکات مهم ایمنی

نکات مربوط به قبل از اجاره جرثقیل ۱۰ تن کفی دار که لازم است آنها را بدانید:

 •       فاصله جسم از جرثقیل و یا اجسام دیگر از جرثقیل
 •       اطلاعات کامل از زیرسازی محلی که قرار است جرثقیل در آن جک‌های هیدرولیکی قرار دهد و اقدام به بارگیری کند.
 •      اطلاعات کامل از عرض و طول خیابان محل بارگیری
 •     مساحتی که جرثقیل در آن قرار می‌گیرد و اقدام به بارگیری می‌کند.
 •     بررسی محیط از نظر اینکه در محل استقرار جرثقیل انشعابات آب، گاز و برق عبور نکرده باشد.
اجاره جرثقیل 10 تن ترابری آنلاین

اجاره انواع جرثقیل 10 تن در ترابری آنلاین

 کرایه جرثقیل ۱۰ تن با قیمت رقابتی در تهران:

یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که در اجاره جرثقیل کفی مهم است، قیمت اجاره جرثقیل ۱۰ تن  است. مجموعه ترابری آنلاین سعی بر آن دارد تا با کرایه جرثقیل‌ها با قیمت مناسب در تهران، رضایت و رفاه حال مشتریان را فراهم کند.

بنابراین می‌توانید برای اجاره جرثقیل ۱۰ تن همین‌الان با پشتیبانی سایت ما تماس بگیرید تا بهترین نوع جرثقیل را برای خود تهیه نمایید. اگر هم نمی‌دانید جرثقیل ۱۰ تن یا چه نوع جرثقیلی مناسب کار شما است، کافی است با ما تماس بگیرید و اطلاعات پروژه خود را به ما بگویید تا جرثقیل متناسب با پروژه شما را انتخاب نموده و برای شما ارسال کنیم.

اگر هم نیاز به بازدید حضوری بود، کارشناسان ما در اولین فرصت در محل پروژه شما حاضر می‌شوند، تا با بررسی دقیق پروژه جرثقیل کرایه‌ای مورد نیازتان را به شما پیشنهاد دهند.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.