اجاره جرثقیل سبد دار

اجاره جرثقیل سبد دار روشی فوق‌العاده آسان برای همه:

در حال حاضر پروژه‌های عمرانی بسیاری در تهران کلیک می‌خورد که جرثقیل‌ها فقط در بخشی از آن به کار می‌آیند، ازاین‌رو اجاره جرثقیل باتوجه‌به عدم کاربرد دائمی این دستگاه‌ها بهترین راهکار است و خرید آن‌ها به‌هیچ‌وجه دارای صرفه اقتصادی نیست. در میان تمامی مدل‌های موجود از این ابزارها اجاره جرثقیل سبد دار به علت کارکرد ساده و کاربرد در ارتفاعات متغیر، پرطرف‌دار است.

این جرثقیل‌ها در پروژه‌های مختلفی به کار می‌آیند و با ظرفیت‌های گوناگون ساخته می‌شوند. در ظرفیت‌های کمتر می‌توان این سازه‌ها را حتی بر روی یک نیسان نصب نمود. ولی در نمونه‌های سنگین‌وزن باید به‌منظور حمل این جرثقیل‌ها از یک کامیون یا خاور کمک گرفت. معمولی‌ترین نوع این جرثقیل‌ها نمونه‌هایی هستند که توسط شرکت برق یا مخابرات به خدمت گرفته می‌شوند. از برخی نمونه‌های دیگر می‌توان در ارتفاعات بالاتر نیز بهره برد.

باتوجه‌به اینکه جرثقیل سبد دار فقط برای حمل افراد طراحی‌شده تنوع کمی ازنظر طراحی و شکل ظاهری دارد. آنچه تمایز رابین نمونه‌های مختلف آن ایجاد می‌کند ظرفیت و ارتفاع تحت پوشش آن‌ها است.

اجاره جرثقیل سبد دار

اجاره جرثقیل سبد دار و نکات جذاب آن

اجاره جرثقیل سبد دار چیست و به چه‌کار ما می‌آید؟

جرثقیل اجاره‌ای امروزه توانایی خوب خود را در عرصه‌های مختلف به اثبات رسانده، زیرا شرکت‌های مجری چنین فرایندی همیشه با بررسی و آزمایش دوره‌ای جرثقیل‌های خود کیفیت کارایی این دستگاه‌ها را تضمین می‌کنند. اجاره جرثقیل سبد دار یعنی گزینش نمونه‌ای از این جرثقیل‌ها که به یک سبد یا کابین مجهز بوده و افراد با سوارشدن درون آن سبد قادر هستند، بر فراز بلندی‌ها امور مختلفی را به انجام رسانند.

ازاین‌رو اگر فعالیت شما در پهنه زمین نبوده و هدفتان جابه‌جایی اجسام سنگین از نقطه‌ای به مکان دیگر نمی‌باشد و نیازمند صعود به ارتفاع به‌منظور رفع و فتق امور در بلندی‌ها هستید، حتماً کرایه جرثقیل سبد دار به کارتان می‌آید.

بدین ترتیب پروژه‌های مختلف که باید افراد در آن به ارتفاع دسترسی داشته باشند مانند نصب کابل، اجرای نما و… به این نوع جرثقیل و توانایی‌های آن واگذار می‌شود. اگر در مورد ارتفاع جرثقیل سبد دار و ظرفیت مناسب آن دچار تردید هستید، حتماً از کارشناسان مربوطه کمک بگیرید، بدین ترتیب انتخاب شایسته‌تری خواهید داشت.

کرایه جرثقیل سبد دار

کار برد جرثقیل سبد دار

در چه مواقعی نیاز به اجاره جرثقیل سبد دار پیدا می‌کنیم؟

کرایه جرثقیل سبد دار به علت اینکه علاوه بر پوشش ارتفاع و ظرفیت‌های متغیر، توانایی حرکت حین کار را داشته و به‌منظور کارایی بهینه، نیازی به جک ندارد، موردتوجه ارگان‌های مختلفی است. شما می‌توانید با این جرثقیل‌ها هر ارتفاعی را تجربه نمایید و امور گوناگون خود را حتی در بالاترین مکان‌ها به‌راحتی انجام دهید.

حتی درخواست افزایش ظرفیت سبد را از شرکت مجری اجاره جرثقیل در تهران داشته باشید. بدین ترتیب آن‌ها با تبدیل ماشین حمل جرثقیل به نمونه‌ای بزرگ‌تر می‌توانند، به شما امکان بهره‌وری از ارتفاعی بالاتر و سبدی با حجم بیشتر را بدهند.

بنابراین می‌توانید به نصب دوربین‌های مداربسته در بلندای کارخانه‌ها و حتی ساختمان‌های چندین طبقه بپردازید. تعویض چراغ‌ها، نورافکن‌ها، پروژکتورها را به‌راحتی انجام دهید. تابلوهای تبلیغاتی، بیلبوردها، تابلوهای مغازه را در کوتاه‌ترین زمان و به ساده‌ترین روش به اتمام رسانید.

امور کابل‌کشی و برق‌کشی در ارتفاعات، همچنین نماسازی برج‌های چند صد طبقه، کار در سوله‌ها و … را به سهل‌ترین شکل ممکن حل‌وفصل نمایید. بدین ترتیب هم کارها را باکیفیت بیشتری به انجام رسانید و هم امنیت را تضمین کنید و هم در زمان انجام پروژه‌ها صرفه‌جویی نمایید.

از دیگر فعالیت‌های قابل‌اجرا در صورت کرایه جرثقیل سبد دار به این موارد می‌توان اشاره نمود:

  •      نصب کولرهای گازی
  •      آذین‌بندی و ریسه کشی
  •      کارواش و شست‌وشو
  •      نصب شیشه و سازه‌های فلزی سوله
  •     کار در تونل‌ها
  •     سالن‌های ورزشی
  •     پیچ بستن سنگ‌های ساختمانی
  •     اجرای خیمه‌ها و چادرهای عزاداری و اعیاد
جرثقیل سبد دار

جرثقیل سبد دار و حمل نفر

اجاره جرثقیل بالابر برای کارهای ویژه:

زمانی که نیاز به فعالیت کارگران در ارتفاع باشد، جرثقیل سبد دار بهترین گزینه است، اما هنگامی‌که سخن از انتقال بار به ارتفاع در میان می‌آید، اجاره جرثقیل بالابر بهترین رویکرد است. حمل بار در مقدارهایی بالا و حجم‌های زیاد به‌راستی از عهده جرثقیل‌های سبد دار خارج است.

ازاین‌رو برای بیان تفاوت بین جرثقیل سبد دار و جرثقیل بالابر می‌توان به عدم توانایی انتقال بارهای سنگین توسط جرثقیل‌های سبد دار اشاره نمود. بازدهی عالی جرثقیل بالابر در عرصه حمل بارها به ارتفاعات زیاد سبب شده کرایه جرثقیل بالابر در چنین زمان‌هایی موردتوجه باشد. البته جرثقیل سبد دار نیز قادر است، نفرات متعدد با تجهیزات ضروری آن‌ها را به ارتفاعات متفاوتی انتقال دهد.

ولی زمانی که مبحث وزن‌های چند صد تنی به میان می‌آید، این فقط انواع جرثقیل بالابر هستند که توانایی انجام کاری بدون خطر و ایمن را در چنین زمان‌هایی دارند. امروزه بالابرهای آکاردئونی برای وزن‌های کمتر و ارتفاعاتی محدودتر و بالابرهایی مانند نمونه‌های عنکبوتی برای بارهایی با حجم‌هایی وسیع‌تر انتخاب می‌شوند. حتی بالابرهای هیدرولیکی نیز که بار و نفرات را به‌راحتی انتقال داده و قدرتی به‌مراتب بیشتر از نمونه‌های سبد دار دارند، نیز در این دسته جای می‌گیرند.

البته زمانی نیز که قرار است بارهایی در حد و اندازه یک کانتینر جابه‌جا شوند، مسلماً اجاره جرثقیل کفی، تاور کرین، بازویی و … مناسب‌تر بوده، زیرا از عهده چنین رسالتی بهتر برمی‌آیند. با این توضیحات می‌توان به‌راحتی جایگاه متمایزی را برای جرثقیل‌های سبد دار و جرثقیل های بالابر از یکدیگر در نظر گرفت.

اجاره جرثقیل بالابر

اجاره جرثقیل بالابر و ویژه گیهای آن

قیمت کرایه جرثقیل سبد دار:

قیمت کرایه جرثقیل سبد دار بسته به شرایط محیطی که قصد بهره‌برداری از آن رادارید، متغیر است. البته شرایط جوی و حجم کار نیز از مؤلفه‌های تأثیرگذار بر هزینه نهایی هستند. اگرچه این عوامل برای هر نوع جرثقیل اجاره‌ای مهم می‌باشد، اما حساسیت آن برای نمونه‌های سبد دار به علت استقامت کمترشان در برابر تناژهای بالا از اهمیت بیشتری برخوردار است.

در زمان قیمت‌گذاری جرثقیل‌ها وزن بار ملاک مهمی است، اما در اجاره جرثقیل سبد دار آنچه بیشتر از همه حائز اهمیت است، حفظ جان سرنشینان و کارگران موجود در کابین جرثقیل یعنی کیفیت آن ازنظر ساخت و نکات فنی می‌باشد.

کرایه جرثقیل بالابر

قیمت کرایه جرثقیل بالابر

اجاره جرثقیل سبد دار از مجموعه ترابری آنلاین:

اجاره جرثقیل در تهران را از مجموعه ترابری آنلاین طلب نمایید و از این مرکز تخصصی با کادر مجرب آن اجاره انواع جرثقیل، جرثقیل ماشینی، اجاره بالابر و … را در تنوع بالا بخواهید. تمامی سازندگان ساختمانی، سوله‌ها، کارخانه‌ها و حتی دارندگان سازمان‌ها و شرکت‌ها با حجم جابه‌جایی بالا و انواع مراکز دولتی و خصوصی می‌توانند از طیف وسیع خدمات موجود در این مجموعه بهره‌مند شوند. امکانات این شرکت ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته به‌صورت دائمی با بهترین و ارزان‌ترین قیمت در اختیار شما است.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.