اجاره جرثقیل ساعتی

نکاتی در مورد اجاره جرثقیل ساعتی که برای پروژه شما مهم است

اجاره جرثقیل موضوع مهمی در پروژه‌ها و سازه‌های ساختمانی می‌باشد. البته با روی کار آمدن کارخانه‌ها و صنایع سنگین مختلف و نیاز مبرم آن‌ها به جابه‌جایی دکل‌ها، مخازن، بارهای حجیم و … اجاره جرثقیل ساعتی، روزانه، هفتگی و … مورد استقبال دیگر عرصه‌ها نیز قرار گرفته است. بسیاری گمان می‌کنند که این ابزارهای بزرگ و قدرتمند را فقط می‌توانند به‌صورت هفتگی و یا سالانه کرایه نمایند.

حال‌آنکه امکان بهره‌بردن از آن‌ها حتی به‌صورت ساعتی نیز وجود دارد. مراکزی که نیازشان در طی سال فقط با حضور چندساعته این ابزارها برطرف می‌شود، می‌توانند درخواست صدور برگ خرید کرایه جرثقیل ساعتی را داشته باشند. البته باید دانست که اجاره جرثقیل به این شکل نیز دارای نرخ‌های متفاوتی است که بر اساس مؤلفه‌های متغیری تعیین می‌گردد که در ادامه با آن‌ها نیز آشنا می‌گردیم.

اجاره جرثقیل ساعتی

نکات اجاره جرثقیل ساعتی

در چه مواقع از اجاره جرثقیل ساعتی استفاده می‌شود؟

در مواقع خاصی که کار پروژه‌ها به ساعت‌های خاصی محدود است به اجاره انواع جرثقیل ساعتی روی می‌آورند. گاهی نیز به‌منظور کاهش هزینه‌ها این نوع کرایه را ترجیح می‌دهند. به‌مراتب هزینه اجاره جرثقیل به‌صورت ساعتی بسیار پایین‌تر از فاکتورهای روزانه، هفتگی و سالانه است. قیمت کرایه انواع جرثقیل ساعتی را می‌توان برحسب عامل‌هایی مانند توان جابه‌جایی جرثقیل، تعداد دفعات جک زدن، میزان سختی کار و … تا حدی مشخص نمود.

البته مؤلفه‌های دیگری نیز چون میزان تجهیزات جانبی، فاصله مبدأ مکانی تا محل کار، فصل و شرایط جوی نیز بر این امر دخیل هستند. در حالت کلی شما می‌توانید در هر زمان که نیاز به جابه‌جایی در حد و اندازه‌های بسیار سنگین دارید؛ به اجاره ساعتی جرثقیل‌ها روی‌آورید. در این امر نیز ازنظر نوع بار، نوع جرثقیل، توان باربری و … هیچ محدودیتی ندارید.

کرایه جرثقیل ساعتی

مواقع استفاده از جرثقیل ساعتی

ازاین‌رو می‌توانید به اجاره جرثقیل در تهران برای اموری مانند نصب منبع آب، جابه‌جایی اجسام سنگین، حمل‌ونقل بارها به مکان‌های دور، بارگیری کالاها در باربری‌ها و … بپردازید. بدین ترتیب بدون درنظرگرفتن محدودیت ارتفاع، کلیه امور را به انجام رسانید. فرقی نمی‌کند شرکت انتخابی شما خدمات ساعتی یا سالانه را ارائه می‌دهد، بلکه نکته مهم پشتیبانی از خسارات جانی و مالی در صورت حادث شدن سوانح است. این امر می‌توان این ذهنیت را اثبات نماید که شرکت مربوطه از تمامی جرثقیل‌هایی ایمن با کادری حرفه‌ای بهره برده است.

کرایه انواع جرثقیل ساعتی در تهران:

همان‌طور که گفتیم برای اجاره انواع جرثقیل ساعتی در تهران هیچ محدودیتی ندارید. یعنی می‌توانید، جرثقیل‌های ۳ تن، ۵ تن و … را به‌صورت ساعتی یا هفتگی یا سالانه کرایه نمایید. ولی بهتر است قبل از هر اقدامی ابتدا در مورد نکاتی چند اطلاعات جامعی به دست آورید. برای مثال بدانید بار شما در چه ابعاد، وزن و حجمی است.

بدین ترتیب اطلاعات صحیحی در مورد بار خود به مشاوران و شرکت‌های مربوطه چنین خدماتی ارائه می‌نمایید. سپس محل استقرار جرثقیل به شما کمک می‌کند، نوع مناسب آن را انتخاب نمایید. متراژ محیط فعالیت جرثقیل نیز نکته مهمی در زمان کرایه آن است و فضای در دسترس برای مانور جرثقیل را نشان می‌دهد.

در هر ساعت از شبانه‌روز می‌توانید، به اجاره جرثقیل در تهران اقدام نمایید، فقط باید هماهنگی‌های لازم را با متصدیان شرکت‌های مربوطه از روزهای یا ساعت‌های قبل انجام دهید. برای آنکه بتوانید به قیمتی مقرون‌به‌صرفه‌تر برسید، استعلام قیمت از چند دفتر متفاوت کمک بزرگی به شما می‌کند. قبل از تأیید نهایی و صدور برگ خرید از کارکنان شرکت‌های خدماتی جرثقیل بخواهید تا از محل شما بازدید نمایند تا مانع بروز مشکلات احتمالی شوند. در صورت نیاز به مسدودسازی معابر حتماً آن را به اطلاع مأموران راهنمایی‌ورانندگی برسانید.

جرثقیل ساعتی

کرایه انواع جرثقیل ساعتی

واگذاری کار به ساعات انتهایی اوج ترافیک می‌تواند، به فعالیت شما سرعت بخشیده و هزینه نهایتان را کاهش دهد. در انتها نیز به‌منظور ارتقا سطح ایمنی پروژه از مجهز بودن کارکنان به گواهینامه مخصوص جرثقیل اطمینان کسب نمایید. با این تمهیدات می‌توان امید داشت که پروسه اجاره جرثقیل ساعتی یا حتی روزانه، هفتگی و … بدون کوچک‌ترین مشکلی به اتمام رسد. این نکات کمک می‌کنند تا فرایند باربری بی‌دغدغه‌تر و بی‌حادثه‌تر را برای خود رقم بزنید.

قیمت کرایه انواع جرثقیل ساعتی:

قیمت کرایه جرثقیل ساعتی برحسب وزن بار، ارتفاع و نوع جرثقیل تعیین می‌گردد. درواقع جرثقیل‌ها به طور میانگین در قالب‌های روزانه، هفتگی و … کرایه داده می‌شوند. ولی به علت هزینه پایین‌تر اجاره ساعتی آن‌ها، بسیاری برای اتمام پروژه‌های خود این ابزارهای قدرتمند را فقط برای چند ساعت محدود اجاره می‌نمایند.

نکته مهمی که در اجاره جرثقیل ساعتی باید بدان توجه نمود، حد مینیممی است که در ذهن داریم. باآنکه ادعا می‌شود، این ابزارها را می‌توان برای چند ساعت اجاره نمود، اما این زمان نباید از ۳ تا ۴ ساعت کمتر باشد. البته این حداقل مدت‌زمان نیز با تغییر کیفیت جرثقیل و نوع بار به سمت‌وسویی خاص مایل می‌شود. بدین ترتیب نمی‌توان برای کرایه جرثقیل ساعتی نه ازنظر زمان و نه هزینه مقدار مشخصی را تعیین نمود. اجاره جرثقیل حتی به‌صورت ساعتی دارای نرخ‌های متفاوتی است و با بررسی عامل‌های گوناگونی درنهایت مبلغ کرایه تعیین می‌گردد.

اجاره انواع جرثقیل ساعتی

قیمت کرایه انواع جرثقیل ساعتی

مجموعه ترابری آنلاین و اجاره انواع جرثقیل‌های ساعتی:

مجموعه ترابری آنلاین می‌تواند به شما در اجاره انواع جرثقیل کمک نماید. ارائه انواع جرثقیل سنگین و سبک به همراه پشتیبانی کادری مجهز و دوره‌دیده از مزایای باز این مجموعه توانا است. در طی سال‌های طولانی ترابری آنلاین کوشیده تا بهترین خدمات را عرضه نماید. به‌گونه‌ای که اگر یک‌بار خدمات این مجموعه را تجربه نمایید، حتماً تمامی پروژه‌های خود را بدان واگذار می‌کنید. فرقی نمی‌کند پروژه‌های شما به‌صورت دائمی است یا فقط اجاره انواع جرثقیل ساعتی در تهران را مدنظر دارید. این مجموعه می‌تواند در تمامی عرصه‌های توانمند و مقتدر واردشده و شما و پروژه‌هایتان را از هر نظر حمایت نماید.

از مزایای یک شرکت موفق که قیمت کرایه انواع جرثقیل ساعتی آن نیز به‌صرفه است، می‌توان به این موارد اشاره نمود:

·         امنیت بالای تمامی جرثقیل‌های عرضه‌شده توسط آن

·         استفاده از اپراتورهایی متخصص و کارآزموده و باسابقه کاری بالا و حداقل ۱۰ سال

·         ارائه رزومه‌ای قدرتمند و موفق و قابل‌ارائه

·         سرعت بالای عملیاتی جرثقیل‌ها خصوصاً در نوع ساعتی آن‌ها

·         پرداخت خسارات احتمالی ناشی از بی‌احتیاطی اپراتور و ارائه انواع بیمه‌های مربوطه

·         پوشش انواع مدل‌های جرثقیل مانند تاور کرین، جرثقیل کفی، موبایل کرین و …

·         اتخاذ ۲ تن تناژی بیشتر از کالاهای قابل‌حمل برای جرثقیل به‌منظور ارتقا سطح ایمنی

اجاره جرثقیل ساعتی در ترابری آنلاین

اجاره انواع جرثقیل ساعتی در ترابری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.