اجاره جرثقیل 7 تن

۵ نکته قابل‌توجه در هنگام اجاره جرثقیل ۷ تن: 

در پروژه‌های عمرانی و شهری شاید بارها برای شما پیش‌آمده باشد که نیاز به جرثقیل پیدا کرده باشید. جرثقیل‌ها معمولاً دارای طول و عرض زیادی هستند و به‌راحتی نمی‌توان آن را در کل شهر حرکت داد؛ بنابراین یکی از مهم‌ترین نکاتی که باید به آن توجه کرد این است که جرثقیل بتواند در تمام شهر و کل بافت شهری حرکت کند. برای این کار، اجاره جرثقیل ۷ تن یکی از بهترین گزینه‌های موجود است.

برای این که اقدام به کرایه جرثقیل ۷ تن بکنید، ابتدا باید تمام ویژگی‌ها و مشخصات آن را به طور کامل بشناسید تا متناسب با نیاز خود، اقدام به اجاره جرثقیل کنید.

اجاره جرثقیل 7 تن

5 نکته مهم در مورد اجاره جرثقیل 7 تن

مشخصات و جزئیات در مورد جرثقیل ۷ تن:

جرثقیل ۷ تن یکی از پرکاربردترین جرثقیل‌ها در تهران می‌باشد. این جرثقیل با دارابودن دکلی بلند برای پروژه‌های عمرانی داخل شهر که در ارتفاع نیز باید کار انجام دهند، بسیار مناسب است. این نوع از جرثقیل‌ها دارای طول دکل ۲۱ متر است و توانایی جابه‌جایی بار تا وزن ۴ تن و ۹۰۰ کیلوگرم را دارد؛ بنابراین شما با اجاره جرثقیل هفت تن می‌توانید در ارتفاع‌های بالا اقدام به جابه‌جایی بار با وزن‌های مختلف بکنید.

جرثقیل‌های ۷ تن انواع مختلفی دارند. برای مثال این نوع جرثقیل‌ها به دو صورت ۷ تن کفی دار و ۷ تن کابین دار در بازار وجود دارد و شما می‌توانید جرثقیل ۷ تن کرایه‌ای را از هرکدام از این نوع جرثقیل‌ها که خواستید، اجاره کنید.

مهم‌ترین نکته‌ای که در اجاره جرثقیل کفی و کرایه جرثقیل هفت تن کابین دار وجود دارد، این است که شما باید بدانید برای چه کاری نیاز به جرثقیل دارید. اگر نوع جرثقیلی که مناسب شما است را نمی‌دانید، فقط کافی است با شماره‌های ترابری آنلاین تماس بگیرید تا بهترین جرثقیل اجاره‌ای  را با مناسب‌ترین قیمت به شما پیشنهاد دهند.

کرایه جرثقیل 7 تن

مشخصات و جزئیات جرثقیل 7 تن

کاربرد جرثقیل ۷ تن کابین دار:

اجاره جرثقیل هفت‌تن کابین دار بدون کفی برای عملیات‌های مختلفی کاربرد دارد. این جرثقیل‌ها بدون کفی هستند و با جثه به نسبت کوچک می‌توانند در تمامی قسمت‌های شهر تهران حرکت کنند. چرا که یکی از معضلاتی که کارفرماها با آن همیشه دست‌وپنجه نرم می‌کنند، ورود جرثقیل به بافت‌های کوچک شهر تهران است که این جرثقیل می‌تواند این مشکل را به‌خوبی حل کند. کاربردهای این نوع از جرثقیل‌ها عبارت‌اند از:

1.نصب چیلر

برای جابه‌جایی و نصب چیلرها که عمدتاً دارای حجم و ابعاد بزرگی هستند، کرایه جرثقیل 7 تن می‌تواند یک راه‌حل مناسب باشد.

2.عملیات گودبرداری

از این جرثقیل‌ها به‌منظور جابه‌جایی لودرها از درون گودال به کار می‌رود. همچنین با اجاره جرثقیل 7 تن می‌توان عملیات خاک‌کشی را در پروژه‌های عمرانی به‌خوبی انجام داد.

3.نصب قطعات مختلف در سازه‌ها

جرثقیل ۷ تن اجاره‌ای برای نصب انواع سازه‌های فلزی، نصب قطعات مختلف پل ها و همچنین نصب تابلوها و نماهای شهرداری کاربرد دارد.

به‌صورت کلی این نوع از جرثقیل‌ها فقط برای این هستند که در مکانی ثابت قرار گیرند و اقدام به جابه‌جایی و نصب قطعه‌های مختلف در پروژه‌های عمرانی و ساختمانی کنند. اگر به دنبال جابه‌جایی بار هستید و پس از جابه‌جایی اقدام به جای‌گذاری اجسام کنید، ادامه متن را بخوانید که پیشنهاد ویژه‌ای برای شما داریم.

اجاره جرثقیل7تن

جرثقیل7تن اجاره ای

کاربردهای جرثقیل ۷ تن کفی دار:

یک نوع دیگر از جرثقیل‌های ۷ تن، جرثقیل ۷ تن کفی می‌باشد. یکی از بهترین جرثقیل‌هایی که می‌توانید برای انجام پروژه‌های خود از آن استفاده کنید، جرثقیل ۷ تن کفی دار است. برای شناخت این نوع جرثقیل و کاربردهای بیشتر آن در ترابری آنلاین با ما باشید.

معرفی جرثقیل ۷ تن کفی دار:

اجاره جرثقیل ۷ تن کفیدار برای جابه‌جایی اجسام تا وزن ۴ تن و ۹۰۰ کیلوگرم مناسب است. این نوع جرثقیل یک کفی دارد که بر روی پشت خود جرثقیل سوار می‌شود و می‌تواند اجسام مختلف را برای شما جابه‌جا کند.

این نوع از جرثقیل‌ها فقط اسم ۷ تن را دارند ولی بیشتر از وزنی که گفته شد نمی‌توانند جابه‌جا کنند. کرایه جرثقیل ۷ تن کفیدار یکی از مفیدترین کارهایی است که برای پروژه‌های ساختمانی و باربرداری می‌توان انجام داد.

اجاره جرثقیل 7تن

معرفی جرثقیل 7تن کفی دار

 مشخصات ظاهری جرثقیل کفیدار ۷ تن:

همان‌طور که گفته شد، یکی از مهم‌ترین عوامل در پروژه‌ها، فضای موجود برای قرارگیری و حرکت جرثقیل تا مکان موردنظر است؛ بنابراین قبل از اجاره جرثقیل ۷ تن کفی لازم است اطلاعاتی درباره مشخصات ظاهری این جرثقیل داشته باشید.

طول جرثقیل کفی ۷ تن، به ۸ متر می‌رسد. همچنین عرض آن ۲٫۴۰ سانتی‌متر می‌باشد. این جرثقیل دارای وزن بیش از ۸ تن بوده و ارتفاع آن نیز به بیش از ۳ متر می‌رسد؛ بنابراین اگر فضای کافی را برای اجاره جرثقیل 7 تن کفی دار  در پروژه خود ندارید، بهتر است به سراغ اجاره جرثقیل کوچک بروید. اما اگر این فضا را دارید، پیشنهاد ما به شما یکی از این دو گزینه می‌باشد: (اجاره جرثقیل ۷تن کفی و یا اجاره جرثقیل 7تن کابین دار)

اجاره جرثقیل هفت تن

انواع جرثقیل هفت تن کفی

کاربردهای جرثقیل کفی دار ۷ تن چیست؟

کاربردهای جرثقیل‌های هفت تن بسیار گسترده می‌باشند و می‌توان با استفاده از آن به حمل و نصب انواع وسایل اقدام کرد.

حمل انواع کانکس در ابعاد گوناگون: به این صورت که ابتدا با دکلی که دارد، اقدام به بلندکردن کانکس از روی زمین کرده و بر روی کفی پشت کابین قرار می‌دهد و به هر نقطه‌ای می‌توان آن را جابه‌جا کرد.

نصب انواع سازه‌های روشنایی: برای سازه‌هایی که در سطح شهر نیاز به جابه‌جایی و سپس نصب دارند، کرایه جرثقیل ۷ تن کفی گزینه بسیار مناسب می‌باشد.

تخلیه و بارگیری اجسام در سایز و ابعاد مختلف: برای مثال انواع آهن‌آلات، چوب‌ها، الوارها و … را می‌توان با این نوع از جرثقیل‌ها به‌راحتی جابه‌جا کرد. هر باری که از نظر سایزی و وزنی برای این نوع از جرثقیل‌ها مناسب باشد را می‌توان با آن‌ها جابه‌جا کرد.

نصب انواع تابلو و بنرهای تبلیغاتی در سطح شهر: روزانه در سطح شهر تعداد زیادی بنر و تابلو می‌بینیم که هرکدام از آن‌ها یک تبلیغ مشخصی بر روی آن است. شاید براتون سؤال شده باشد که این بنرهای بزرگ چگونه در این ارتفاع نصب می‌شود. یکی از بهترین راه‌ها برای نصب این نوع بنرها، اجاره جرثقیل هفت‌تن است.

حمل انواع یخچال‌های صنعتی: برای حمل یخچال‌های بزرگ که با دست نمی‌توان آن‌ها را جابه‌جا کرد، بهترین راه‌حل استفاده از جرثقیل ۷تن کفی کرایه‌ای است.

اجاره جرثقیل 7 تن ترابری آنلاین

اجاره انواع جرثقیل 7 تن در ترابری آنلاین

 نکات مهم قبل از اجاره جرثقیل ۷ تن:

بهتر است قبل از اینکه اقدام به کرایه جرثقیل کنید، اطلاعات کاملی درباره بار، وزن و موقعیت بار خود داشته باشید. چرا که این نکات می‌تواند در روند پروژه شما تأثیرگذار باشد.

1.  شما باید اطلاعات دقیقی درباره پروژه خود داشته باشید. مثلاً بدانید تا چه ارتفاعی می‌خواهید برای پروژه خودکار کنید و باری که قرار است با جرثقیل جابه‌جا شود چقدر است.

2.    بهتر است چند روز قبل از نیاز به جرثقیل، اقدام به اجاره جرثقیل کنید.

3.    اگر هم اطلاعات کافی درباره پروژه ندارید، هیچ مشکلی وجود ندارد. فقط کافی است با ما تماس بگیرید تا دراسرع‌وقت کارشناسان ما سر پروژه شما حاضر شوند و اطلاعات دقیق و کاملی از جرثقیلی که نیاز دارید را به شما بدهند.

4.   جرثقیل‌های هفت‌ تن کفی بر روی کامیونت با تناژ بالا و معمولاً روی بنز ۱۰ تن نصب می‌شوند؛ بنابراین بهتر است علاوه بر چک کردن دستگاه جرثقیل و کفی آن، از سلامت خود ماشین نیز مطمئن شوید.

5.  در هنگام اجاره جرثقیل7تن، بهتر است به داشتن جک در آن دقت کنید. چرا که هنگام بارگیری و استفاده از جرثقیل ممکن است زیر جرثقیل خالی شود و اتفاقات ناگواری بیفتد. همچنین دقت کنید زیر فضای جک، خاک نرم نباشد که باعث ایجاد رانش زمین شود.

6.   یکی از مهم‌ترین فاکتورهای دیگر در اجاره جرثقیل هفت‌تن، تسلط اپراتور به کارکردن با جرثقیل است. چراکه اگر اپراتور ناشی باشد ممکن است خسارات جبران‌ناپذیری به بار شما و خود دستگاه جرثقیل بزند. شرکت ترابری آنلاین با داشتن کادری مجرب بهترین اپراتورها را برای شما به ارمغان می‌آورد که با به‌کارگیری آنان نگران شرایط ایمنی و پروژه خود نخواهید بود.

اجاره جرثقیل7 تن

5 نکته مهم قبل از اجاره جرثقیل 7 تن

قیمت کرایه جرثقیل 7 تن در تهران:

جرثقیل‌ها انواع مختلفی دارند و باتوجه‌به ویژگی‌ها و کاری که انجام می‌دهند، قیمت‌های متنوع و مختلفی نیز دارند. به همین دلیل است که توصیه می‌کنیم قبل از اجاره جرثقیل نوع جرثقیل مورداستفاده خود را تعیین کنید. تا بتوانید از قیمت کرایه جرثقیل موردنظر خود اطلاع پیدا کنید، اگر هم قادر به این کار نبودید جای هیچ نگرانی وجود ندارد، فقط کافی است با کارشناسان ما تماس بگیرید و توضیحاتی در مورد پروژه خود به آنها بدهید.

ترابری آنلاین مفتخر است با ارائه قیمت‌های رقابتی برای اجاره جرثقیل در تهران و اطراف شهر تهران بهترین خدماتی را از جمله اجاره جرثقیل سبک، اجاره انواع جرثقیل، اجاره بالابر، لیفتراک، بابکت، تریلی، کامیون و… به همشهریان ارائه کند.

شما می‌توانید با تماس با شماره‌های ترابری آنلاین اقدام به کرایه جرثقیل7تن کابین دار با قیمت مناسب کنید. ترابری آنلاین در ۷ روز هفته حتی در روزهای تعطیل و به‌صورت شبانه‌روزی آماده خدمت‌رسانی به شما همشهریان عزیز می‌باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.