اجاره جرثقیل 25 تن

اجاره جرثقیل 25 تن

اجاره جرثقیل 25 تن اطلاعاتی در مورد اجاره جرثقیل 25 تن[/caption]

استفاده از جرثقیل 25 تن در چه مواقعی لازم است؟

اجاره جرثقیل در هر نوع، ساختار، ظرفیت و … پررونق است، اما نوع 25 تن آن به دلیل مقاومت حیرت‌آورش با رویکردی جدیدتر تعقیب می‌شود. به‌منظور بارگیری و تخلیه بارها و حرکت اجسام سنگین در هر منطقه جغرافیایی و هر مکان بدون درنظرگرفتن محدودیت‌های رایج برای دیگر جرثقیل‌ها ازنظر میزان بار، حجم، ابعاد و … اجاره جرثقیل 25 تن بهترین انتخاب به شمار می‌رود.

آنچه برای این ابزارها از همه جالب‌توجه‌تر است، امکان نصب آن‌ها بر روی زمین و اتصال محکم و مقاومشان به زمین یا قرارگیری بر روی ماشین است. ازاین‌رو در سازه‌های ساختمانی گاهی اوقات به اجاره نمونه‌های ثابت نصب‌شده بر روی زمین مبادرت می‌ورزند و گاهی نیز نمونه‌های سوار شده بر روی خودروهای سبک تا سنگین را متناسب با نوع کارشان برمی‌گزینند.

کرایه جرثقیل 25 تن

موارد استفاده از جرثقیل 25 تن

البته در مقوله اجاره جرثقیل نمونه‌های سقفی نیز به چشم می‌خورند که مخصوص کارگاه‌ها و سوله‌های صنعتی است و با نصب بر روی سقف امکان جابه‌جایی اجرام را در طول و عرض کارخانه‌ها به متصدیان امور می‌دهند.

مشخصات ظاهری و اجزای جرثقیل25تن:

برای ذکر مشخصات ظاهری و اجزای جرثقیل 25 تن باید در حالت کلی این سازه را یکی از ماشین‌آلات عظیم‌الجثه دانست که دارای یک دکل و سازه مرتفع می‌باشد. برای بالاکشیدن بارها یا پایین آوردن اشیاء کابل و قرقره‌ها به کمک آمده و توانایی ماشین را به نمایش می‌گذارند. ازاین‌رو هر جا به توانایی مافوق تصور نیاز است، بر روی کرایه جرثقیل 25 تن این ابزارهای کارا حساب ویژه باز می‌کنند.

البته ازنظر نوع کنترل نیز دارای اجزای مختلفی هستند. برخی دارای یک کابین بوده که اپراتور داخل آن رسالت هدایت و کنترل جرثقیل را به مدد دکمه‌های کنترلی که توسط کابل به ایستگاه کنترل متصل است بر عهده دارد. درروش کنترل از راه دور اپراتور به کمک یک کنترل بی‌سیم انجام صحیح امور را در دست گرفته و جرثقیل، بار و محدوده حرکت را مدیریت می‌نماید.

اجاره جرثقیل25تن

مشخصات جرثقیل25تن

در زمان اجاره جرثقیل و به‌کارگیری این ماشین مسئولیت ایمنی و محافظت از جان افراد حاضر در پروژه بر عهده اپراتور است.

مشخصات جزئی جرثقیل 25 تن به شرح زیر می‌باشد.

·         حداکثر ظرفیت باربرداری 25000 کیلوگرم یا همان 25 تن

·         تعداد 3 عدد محور

·         وزن 30000 کیلوگرمی یا 3 تن

·         ابعاد 75/12*5/2*45/3 (طول * عرض* ارتفاع) متر

·         25 تن طول بوم در حالت بسته طولی معادل 5/10 متر و در حالت باز معادل 34 متر

·         طول بوم به‌اضافه بازوی جانبی 42 متر

·         حداکثر سرعت 80 کیلومتر بر ساعت

·         میزان عملکرد درشیب معادل 30 درصد

·         فاصله بین جک‌های جلو و عقب معادل 3/5 متر

·         طول هر جک معادل 26 متر

·         مدت‌زمان باز یا بسته‌شدن کامل بوم 56/ 90 ثانیه

·         6 عدد سیلندر

اجاره جرثقیل 25تن

جزئیات جرثقیل 25تن

جدول بار (Load Chart) جرثقیل 25 تن:

جرثقیل‌ها انواع مختلفی دارند که بسته به نوع عملیات باید یک مورد مناسب آن را انتخاب نمایید. در اینجا برای یافتن یک نمونه که دقیقاً با شرایط پروژه شما همخوانی داشته باشد، جدول بار به کمک آمده و با ارائه مشخصات جرثقیل و محدوده تناژ باربری و بسیاری اطلاعات دیگر افراد را مجاب به انتخابی اصولی و مناسب می‌نماید. به‌هرحال برای اجاره جرثقیل 25 تن باید از سنخیت آن با کار خود مطمئن شوید که در این حالت جدول بار کمک شایانی به شما می‌کند.

شاید حین مطالعه جدول متوجه شوید که جرثقیلی با ظرفیت کمتر نیز کار شمارا راه انداخته و نیازی به پرداخت هزینه بیشتر بابت جرثقیل 25 تن ندارید. در بعضی‌اوقات نیز درمی‌یابید که ظرفیت 25 تن جوابگوی نیاز شما نبوده و باید به سراغ اجاره جرثقیل دکل بلند از نوع 30 تن، 35 تن و … بروید.

اجاره جرثقیل 25 تن در تهران

جدول بار جرثقیل 25 تن

قیمت کرایه جرثقیل 25 تن در تهران:

قیمت کرایه جرثقیل 25 تن به علت اینکه این سازه در زمان اجاره جرثقیل سنگین و برجی موردبحث است، مسلماً کمی نسبت به نمونه‌های کم‌ظرفیت گران‌تر است. دلیل این موضوع نیز وجود دکل‌ها و بوم‌هایی است که بسته به مقدار ارتفاع موردنیاز توانایی افزودن به طول خود رادارند و تا حد زیادی ارتفاع گرفته و بلند می‌شوند. با این رویکرد عمدتاً از این نوع جرثقیل در ساخت و انجام پروژه‌های ساختمانی مرتفع و بسیار بلند کمک می‌گیرند. برج‌های بلند این نوع جرثقیل و ظرفیت 25000 کیلوگرمی آن و 3 محور قدرتمندش را در امور مختلف به کار می‌برند.

قیمت کرایه جرثقیل 25 تن در تهران

قیمت کرایه جرثقیل 25 تن در تهران

ترابری آنلاین و خدمات این مجموعه:

با گسترش صنایع مختلف توجه به حوزه اجاره جرثقیل دکل بلند که توانایی پوشش هر نوع بار، تناژ و ارتفاعی را داشته باشد، بیش‌ازپیش احساس می‌شود. باید قبول کرد با ورود فناوری به این بخش و تولید ماشین‌هایی با امکانات مدرن اجاره جرثقیل یک رویکرد جدی از سوی سازمان‌ها مجری و خدماتی است. فقط شاید انتظارات در نوع و ساختار این ماشین‌ها متفاوت باشد، اما ماهیت اصلی این ابزارها و اهمیت حضورشان غیرقابل‌انکار است.

در حال حاضر مجموعه توانمند و بزرگ ترابری آنلاین یکی از مجموعه‌هایی است که در صنعت حمل‌ونقل دارای رتبه بالایی است و حوزه فعالیت وسیعی را از خود به نمایش گذاشته است. فرقی نمی‌کند به اجاره بالابر نیاز دارید یا مطلوبتان اجاره لیفتراک در حجم‌ها، اشکال و ابعاد مختلف است. حتی اجاره کامیون، اجاره بابکت و مینی بیل نیز جزء خدمات این مجموعه به شمار می‌رود. ازاین‌رو مقصودی نیست که در کنار ترابری آنلاین بدان دست نیابید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.