اجاره جرثقیل 20 تن

اجاره جرثقیل 20 تن به‌واسطه نیروی هیدرولیکی یا مکانیکی بسیار فراوانی که ایجاد می‌کند، موردتوجه اکثر صنایع مختلف است. اجسام سنگین را می‌توان بدون حوادث غیرمترقبه به مدد این ابزار جابه‌جا نمود. البته بسیاری که بارهای عظیم‌الجثه‌ای داشته در جهت باربرداری آن‌ها از جرثقیل دکل بلند استفاده می‌کنند. در اینجا باید متذکر شد که به انواع جرثقیل‌های ساختمانی که دارای تلسکوپ‌هایی با امکان ارتفاع گیری بالا هستند، جرثقیل بوم یا دکل بلند اطلاق می‌گردد.

اجاره جرثقیل 20 تن

اجاره جرثقیل 20 تن در تهران

اجاره جرثقیل 20 تن در تهران:

کرایه جرثقیل 20 تن در تهران به نسبت شهرهای دیگر متقاضی بیشتری دارد. این جرثقیل‌ها به علت اینکه اغلب بر روی خودروهای سنگین نصب‌شده و قابلیت حرکت‌دارند، در مقایسه با نمونه‌های دیگر دارای مشتریان پرتعدادتری هستند. وجود شرکت‌های بزرگ صنعتی و تجاری که در تهران فعالیت کرده و جرثقیل‌ها یکی از ابزارهای ضروری برای فعالیت‌های آن‌ها محسوب می‌شود، سبب رونق حرفه اجاره جرثقیل در تهران شده است.

جرثقیل20تن چیست و موارد استفاده از آن کدام است؟

جرثقیل۲۰تن به نمونه‌هایی اتخاذ می‌گردد که توانایی و ظرفیت جابه‌جایی ۲۰ تن بار و محموله رادارند. به بیان دیگر این جرثقیل‌ها فقط مجاز به حمل و جابه‌جایی ۲۰ تن بار بوده و در صورت تجاوز از این حد، احتمال آسیب به بار، ماشین یا تجهیزات نصب‌شده بر روی خودرو وجود دارد. باتوجه‌به اینکه جرثقیل‌های۲۰تن در ۳ مدل گوناگون، جرثقیل تعادلی با تیغه افقی، جرثقیل آرواره‌ای با یک سیستم قرقره و جرثقیل هیدرولیکی مجهز به پیستون طراحی می‌شوند، هیچ‌گونه کار و فعالیتی نیست که از آن‌ها انتظار داشته، اما از عهده انجام آن برنیایند. بدین ترتیب اغلب از این دستگاه‌ها در کارخانه‌ها، سایت‌های عمرانی، شبکه لوله‌کشی آب و فاضلاب و … حداکثر به کار گرفته می‌شوند.

کرایه جرثقیل20تن

اطلاعاتی در مورد جرثقیل20تن

مشخصات و اجزای جرثقیل 20تن:

همان‌طور که اشاره نمودیم، جرثقیل‌ها اغلب بر خودروهایی مقاوم و مستحکم سوار می‌شوند. ازاین‌رو در زمان بیان اجزای جرثقیل 20تن باید دو بخش ماشین و جرثقیل را به‌صورت تفکیک در نظر گرفت. ولی ما در این بخش منحصراً اجزای و مشخصات جرثقیل را بازگو نموده و از توصیف انواع ماشین موجود در این عرصه صرف‌نظر می‌کنیم.

 

·         بوم جرثقیل:

بوم بازوی جرثقیل بوده که به دستگاه توانایی جابه‌جایی اجسام را به آن می‌دهد. هرچه این بوم مستحکم‌تر و امکان ارتفاع گیری بیشتری را داشته باشد، به‌تبع بر کارای جرثقیل افزوده می‌گردد.

 

·         آرواره جرثقیل:

یکی دیگر از اجزای مهمی که در زمان اجاره جرثقیل 20 تن باید آن را مدنظر قرار دهید، آرواره‌ها هستند. آرواره‌ها قابلیت اضافه نمودن ارتفاع به بوم را داشته و بوم را برای پاسخگویی به فاصله‌های بیشتری حمایت می‌کنند.

جرثقیل 20تن

مشخصات و اجزای جرثقیل 20تن

·         چرخ‌دنده جرثقیل:

زمانی که نیاز به چرخش کابین جرثقیل باشد، چرخ‌دنده این مسئولیت خطیر را به انجام می‌رساند. چرخ‌دنده نیروی و توان حرکت خود را از موتور هیدرولیکی نصب‌شده، بر روی جرثقیل تأمین می‌کند و به علت قرارگیری بر زیر کابین امکان چرخش متعادل را به این بخش می‌دهد.

·         کابین جرثقیل:

کابین در بالاترین بخش جرثقیل ۲۰ تن نصب و اپراتور درون آن هدایت بوم جرثقیل را بر عهده دارد. وجود کابین در بالاترین قسمت، اشراف کامل اپراتور را سبب شده و ابزار الکتریکی و پنل کنترل امکان اعمال دستورات اپراتور را به جرثقیل می‌دهند. حرکت بوم به‌واسطه فرمان و پدال‌های پایی انجام می‌شود. ازاین‌رو مهم است که فردی دوره‌دیده این سکان مدیریتی را در دست بگیرد و بر جوانب کار نظارت نماید.

·         وزنه‌های جداشونده جرثقیل:

بلند نمودن اجسام سنگین احتمال برهم‌خوردن بالانس و تراز جرثقیل را بالا می‌برد. به‌منظور پیشگیری از چنین حادثه‌ای وزنه‌ها به‌کارآمده و تعادل جرثقیل را حفظ می‌کنند. تعیین تعداد دقیق این وزنه‌ها با محاسبه شعاع بوم، وزن بار، ظرفیت جرثقیل، زاویه عملیاتی و … به دست می‌آید.

·         جک جرثقیل:

یکی دیگر از مشخصات جرثقیل 20 تن جک‌های اطراف جرثقیل هستند که سبب پایداری ماشین شده و از واژگونی آن جلوگیری می‌کنند. این جک‌ها با سه بخش خود که شامل پایه، پد و پایه دوار است، جرثقیل را از سقوط محافظت می‌نماید.

 

جدول بار (Load Chart) جرثقیل 20 تن:

جدول بار کمک می‌کند تا شما در یک بازه زمانی کوتاهی به امکانات، ظرفیت‌ها، جزئیات و ویژگی‌هایی که در زمان اجاره جرثقیل نیاز دارید، دست یابید. این مشخصات به شما اجازه می‌دهند تا بر اساس شعاع و زاویه کاری، ظرفیت صحیحی از جرثقیل را انتخاب نمایید. بدین ترتیب قبل از کرایه حتماً به مطالعه این جدول بپردازید.

جدول بار جرثقیل 20 تن

جدول بار جرثقیل 20 تن

 

جدول بار جرثقیل 20 تن

نمونه ای دیگر از جدول بار جرثقیل 20 تن

برندهای جرثقیل ۲۰ تن:

اکنون می‌توانید برندهای معتبر بسیاری را در حوزه تولید و طراحی جرثقیل بیابید. هر زمان به کرایه جرثقیل ۲۰ تن، ۳۰ تن، ۴۰ تن و … نیاز داشتید، به‌راحتی به نام و نشان تجاری این تجهیزات اعتماد نمایید. شرکت آلمانی لیبهر، شرکت هیتاچی و شرکت Manitowoc از برندهای سرشناس حوزه تولید جرثقیل هستند. البته هرکدام در زمینه‌ای خاص فعالیت می‌کنند. برای مثال لیبهر بیشتر در ارائه جرثقیل‌های زنجیری، دریایی و متحرک به موفقیت‌هایی جهانی نائل شده است. ولی هیتاچی بیشتر جرثقیل‌های لاستیکی و زنجیری آن محبوبیت دارند. شرکت Manitowoc نیز درزمینۀ ساخت جرثقیل‌های بوم، تلسکوپی و زنجیری فعالیت می‌کند.

 

قیمت کرایه جرثقیل 20 تن در تهران:

تعیین قیمت کرایه جرثقیل 20 تن یک کار تخصصی است و به علت اینکه انتخاب این ابزار باید تحت ضوابطی بسیار حساس و قانونی صورت پذیرد، ازاین‌رو تعیین قیمت نیز منوط به شرایط خاصی است. یک انتخاب اشتباه می‌تواند، ضررهای هنگفت مالی و جانی را در پروژه‌ها سبب شود و باربری و حمل بار را با مشکلات فراوانی مواجه سازد. ازاین‌رو شرکت‌ها می‌کوشند، افراد حرفه‌ای و متخصص را در بخش مالی بگمارند تا آن‌ها با مشاوره‌های فنی‌شان، متصدیان امور صنعتی را از خطرات اهمال‌کاری و انتخاب یک جرثقیل بی‌کیفیت و ارزان آگاه سازند.

قیمت کرایه جرثقیل 20 تن

قیمت کرایه جرثقیل 20 تن در تهران

ترابری آنلاین و خدمات این مجموعه:

به‌جای آنکه در پی یافتن یک مرکز ارائه‌دهنده اجاره جرثقیل ارزان باشید، در پی یافتن یک شرکت معتبر با تجهیزاتی سرویس شده و مطمئن بگردید. بدین ترتیب خطرات از بستر سایت‌های عمرانی و کارخانه‌ها و سوله‌های صنعتی شما به‌دور می‌شود. در حال حاضر شرکت ترابری آنلاین همان مرکزی است که باید بدان اعتماد نموده و اجاره جرثقیل سنگین، اجاره بالابر، اجاره لیفتراک و اجاره تریلی در قالب جرثقیل دکل بلند یا نمونه‌های معمول را از کارشناسان این مجموعه درخواست نمایید. البته اگر به اجاره کامیون، اجاره بابکت و مینی بیل نیز نیازمند هستید، این مجموعه برای در اختیار قراردادن این تجهیزات نیز هیچ‌گونه مشکلی ندارد.

 

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published.